Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki szeretne ismerkedni? (28F)

Valaki szeretne ismerkedni? (28F)

Figyelt kérdés
Tinder és társai nem az én világom, élőben meg nem látok potenciális jelölteket, gondoltam teszek itt egy próbát.

máj. 27. 11:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hogy nézel ki? Írd le a testi és személyiségi jellemvonásaidat!
máj. 27. 11:19
 2/11 anonim válasza:
Szia! Írj magadról bátran! Várom.
máj. 29. 17:59
 3/11 anonim válasza:
Nem fog írni...
máj. 29. 18:03
 4/11 anonim válasza:

Annyi már privátban kiderült, hogy nem bvzi!

😆😂🤣

máj. 29. 18:10
 5/11 anonim válasza:
Igen? Nekem nem írt...
máj. 29. 18:18
 6/11 anonim válasza:

#5 - igen, nekem (#1) még írt privátot - azután valószínűleg ráébredt a saját (mentális) korlátaira.

😆

máj. 29. 18:32
 7/11 anonim válasza:
Nálam is 😂
máj. 29. 19:33
 8/11 A kérdező kommentje:

Ti am lányok/nők vagytok vagy unatkozó férfiak? 😂 Ha nők, ne legyetek ennyire ráizgulva, bárhol találtok párt, felesleges rajtam összeveszni. Ha utóbbi, akkor nem egymást keressük, 4-es nagyon helyesen megállapította, hogy hetero vagyok 😂


Aki írt, annak visszaírtam szerintem, vagy nem volt időm válaszolni, bocsássatok meg

máj. 30. 09:02
 9/11 anonim válasza:
Megbocsátok, én sem ülök egész nap a net előtt. Szívesen megismernélek. Ha még keresel, írj magadról nekem olyat, ami fontos szerinted magadról. Szép napot.
máj. 30. 10:06
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdés még aktuális:)
jún. 6. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!