Káros - Gyakori kérdések

Keresés egészség - dohányzás témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Miért szívják az emberek ezeket a Poco meg Iqos szarságokat meg mást is?

Kevésbé taszító mint a cigaretta de ismerősi körömben is vannak olyanok akik életükbe nem cigiztek de most 30 évesen elkezdték ezeket szívni. 25 vagyok és soha nem próbáltam ki semmi ilyesmit,sőt a dohányboltba se megyek be elvből. Igen vannak elveim. 1. ront a...

11
Mikor kezdik el bánni az emberek hogy rászoktak a cigire?

Amikor már elő jönnek a káros hatások?

8
Napi 1 szál cigi nagyon káros?

18 vagyok és 1 éve dohányzom kb. Egy-két naponta este el szoktam szívni egy szál cigit egy kis stresszcsökkentesként. Tudom, hogy káros de leragadtam ennél az 1 szálnál, nem is kívánok többet. Kondiba járok heti 5x, mellette el szoktam járni futni és úszni is.

15
Anyukám miattam passzív dohányos, sokszor van a közelemben mikor cigizek. Mennyire káros ez rà nézve?

Nem akarom hogy baja legyen, szeretem nagyon. Tudom károsabb a passzív dohányzás mintha szívná ő is.

5
Olyan alternatív "dohányzást limitáló eszközt" keresek, ami ízes, de nincs benne nikotin, szóval nem annyira káros?

Szóval a legjobb valami ízes inhalátor félét keresek.A "fuugo"-n találtam egy mentás,eukaliptuszos inhalátort, ami egy cigi méretű és alakú dolog. Beteszek ide egy linket, ti bíznátok benne h ezen az oldalon ezt a dolgot megvegyétek? A másik, a forgatásokon...

2
Poco vape kipróbálása, letüdőzés?

A barátnőim már egy ideje használják és nekik nagyon tetszik mindig győzködnek róla hogy próbáljam ki pár szívástól nem lesz semmi bajom. Viszont múltkor már próbáltam egy keveset de nem annyira tetszett marta a torkomat meg elszédültem tőle de elvileg ez egy idővel...

14
Ez a hevítős cigi amit most a dohányosok nagy része szív valóban nem káros ?

Vagy a rendes dohányzáshoz képest elhanyagolhatóan egészségtelen?

3
Mennyire egészségtelen az IQOS és más hevített dohánytermékek a hagyományos cigarettához képest?

Most egy ideje foglalkoztat a kérdés, hogy az IQOS és más hevített dohánytermékek valóban kevésbé ártalmasak-e, mint a hagyományos cigaretta. Tudom, hogy nincs füst, hanem csak gőz keletkezik, és sokan az ismerősi körömből is állítják, hogy kevesebb káros anyagot...

4
Dohányzásról való leszokáshoz egészséges (legalábbis nem káros) pótcselekvések? Kinek mi vált be?

5 hete nem gyújtottam rá, 2mg-os nikotinos rágót és sima orbit rágót rágcsálok felváltva azóta. A sóvárgást teljesen megszünteti, viszont a hasam és a torkom szokott tőle fájni, valamint a nikotint is teljesen el szeretném hagyni mert a keringésre az sincs túl jó...

6
A cigi csak akkor lesz igazán káros ha túlzásba viszed?

Én napi pár szállal megvagyok és nem okoz nekem semmi gondot sőt örömöt okoz kávé mellé az a 2 szál. De ismerek olyat is aki gazdag( lenne sok pénze a cigire) nem is szív sokat mégis nagyon rossz dolognak tartja. Én nem vettem észre hogy rossz lenne.

9
Napi egy gyengébb füvescigi esténként mennyire káros?

Napközben eszemben sincs, nem is szeretnék napközben, csak jó így nap végere. Mennyire káros? Ez már függőség?

3
Napi 1 doboz terea szívása mennyire káros?

A terea vagy a hagyományos cigaretta az ártalamasabb?

3
Az e cigi is ugyan olyan káros a fogakra,mint a tereák vagy a normális cigik?

Én tereát szivok inkább, de 3 éven belül elég sok fognyaki törésem lett,így gondoltam átálok az e cigire. De ha ugyan olyan káros, akkor maradok az iqosnál. Tudom lekéne tenni,de nem tudom.

3
Milyen káros hatása lehet a pipázásnak?

Vannak olyan jo illatu dohanyok, annyira szeretnem kiprobalni,de nem tudom,hogy milyen keressek magamnak. Sosem dohanyoztam elotte. Es erdekelne,hogy milyen karos hatasai vannak.

2
Az e cigi is ugyan annyira káros a fogakra,mint a sima cigi és az iqos?

Mivel vizközös az e cigi ezért gondolom annyira nem

1
Miért üldözi Magyarország és egész EU az elfbart a rohadt büdös és káros hagyományos cigi helyett?

Magyarországon tiltva van, elvileg 1-2 év és EU is tiltva lesz csak az elképesztően pusztító nagyon büdös és extrém káros hagyományost támogatják. Mi a céljuk? Mi a logika? Nem dohányzók számára is sokkal jobb ha elf bart használ vki a másiknak közelében lenni...

10
Melyik kevésbé káros?

Napi 5 vagy 10 cigi, ha valaki összesen 200 cigit szív így el, aztán végleg abbahagyja a dohányzást?

6
Mennyire káros ha eg ylégtérben valaki iqos-t használ?

Egész pontosan a barátnőmet akarom kiküldeni hogy ne a lakásba (gyerek mellet) csinálja. Ha káros akkor jogosan fogom kizavarni ha viszont nem akkor nem kötök bele bár nekem a szaga sem tetszik de ha nem káros ránk nézve akkor hagyom.

6
Terhesség alatt dohányzás?

Van aki dohányzott terhesség alatt? Van aki glot szívott? Mit szólt hozzá az orvos?

6
Szerintetek ez mennyire ártalmas, káros?

Egyik munkatársam, sokat beszélgetek vele,és érdekel a téma, de nem vagyok annyira otthon ezekben. 10hetes terhes, és most tudta letenni a cigit. Vagyis nem rendes cigit szívott, hanem azt a glot. Aztmondják az annyira nem káros mint a sima cigi. Szerintetek kell...

5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!