Kosárlabda - Gyakori kérdések
Keresés sport, mozgás - labdajátékok témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Kosárlabdában van olyan szabály, hogy ha dobás közben faultalják a játékost, de a dobás bemegy, akkor megadják és dobhat még egy büntetőt is. Fociban is lehetne ilyen, hogy ha valakivel kapura lövés közben szabálytalankodnak, de bemegy a lövése, megadnák és lőhetne egy büntetőt is.
Lakers fan vagyok, szóval sokáig én is istenítettem James-t, de megmondom őszintén már én is észrevettem ezt, hogyha a Doncic-Reaves duó játszik ketten, akkor sokkal jobbak a nyerési arányaik. Már régóta írják, hogy egy fék, amit én sokáig nem hittem el, de a New York...
Keresgéltem kommentek között, de nem nagyon látom, hogy olyan írtak volna, hogy AI...
Mikor pattogtatják. Mi a hivatalos neve?
Pesti vagyok, gondolkoztam nagyon sokat ezen hogy akár csak edzésre vagy meccsekre szivesen mennék és játszanék. Ha lehet ezt,melyik csapatot ajánlanátok kezdőknek ahol türelmesek az edzők? 184 cm vagyok és szemüveges(ha ez számít)
Az első az kosár meccs, sajnos amikor megjátszottam, akkor még csak 1.41 volt rajta az odds, azóta ment fel 1.50-re.
- Labdarúgás - Kosárlabda - Kézilabda - Vízilabda - Jégkorong
Egy röplabda vagy egy kosárlabda meccs olyan hogy elkezdi nézni az ember, aztán elunja és inkább abbahagyja. Ezzel szemben egy futball mérkőzést képes végignézni és még a tévé képernyője előtt is végigszurkolni az ember. Ti mit gondoltok?
Lehet tudni, hogy mi a legmagasabb odds, nyertes szelvényen? Az első az kosár meccs, a többi mind labdarúgás.
Az afroamerikai ferfiak átlag magassàga 175 cm a magyarok 178 . Amerika 12% Fekete , Az NBA 75 % fekete, tehàt magasabbra nő az aki gyerek korától kosarlabdazik. Ez bizonyíték.
Még általános iskolában jártam 2 évig egyesületbe de az megszünt egy pár éve. 26F
Jó hangulat szokott lenni vagy nem sok néző van?
És miért ilyen gyenge ellenértéket kért? Ugye egy korszakos, top 3 játékosról beszélünk, amit eldobtak egy marék szotyiért (vagyis a sérülékeny 32 éves Davisért, meg 1 db első körös pickért). Mi lehetett az oka, hogy létrejött ez a trade? Krónikus sérülés? Tolni kell...
Tehát mondjuk 24 éves vagyok, van egy mérnöki állásom. Mellette kosarazhatok magas szinten?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




