Olajcsere - Gyakori kérdések

Keresés közlekedés - autók, motorok témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Mann olajszűrő W 9050 MAN/RT Cikk-kód: W 9050 MAN/RT Jó választás-e?

Mann olajszűrő W 9050 MAN/RT Cikk-kód: W 9050 MAN/RT jó választás-e a Ford focus Mk1 2003 tdci(ferdehátú) 1.8L 74KW 101LE autóhoz? Sokan azt mondják, hogy teljesen rendben van, és jó hozzá, a kisebb kialakítas pedig a hely miatt van, de szűrési hatékonyságcsökkenés...

2
Nektek romlott már el az autótok?

Most nem egy olajcserére gondolok. Mi volt a legmagasabb összeg, amit a szervizben hagytatok?

20
Olajcserenel mennyi a különbség a kapacitás es a valós töltött mennyiség között?

Azt írja a könyv hogy 4,5 liter. Valóságban kevesebbet kell tennem mert marad benne régi?

3
Mitsubishi ASX nél hogyan kell olajszervízt resetelni?

Van egy 15 éves ASX autója anyukámnak. Most volt olajcsere, de még mindig kiírja, hogy ellenőrizze az olajszintet. De a szint az jó. Resetelni kell, vagy a senzort cserélni esetleg?

1
2005-ös Ford Focus 2-nél (HWDA 1.6 74kw) is működik az olajcsere reset (részletek lent)?

Most cserélem az olajat és érdekelne, hogy amit a neten olvastam (gáz és fékpedál egyidejű lenyomásával gyújtás alatt lehet resetelni az olajcserét) ennél a modellnél is működik vagy csak a későbbi mk 2.5 típusoknál?

4
Ennek a szippantó kamionnak kb. mennyi a szerviz olajcseréje?

Valamint az olajcserénél az általános szervizköltsége?

7
Ez komoly, hogy egy MG 3-nak 200 rugó az olajcseréje?

Tavaly vettem a lányomnak egy ilyen kínai benzinest. Olcsó. 7 év garancia. Most mondja, hogy 200 ezer volt az olajcseréje. WTF?

23
Mitsubishi Lancer 1.6 2011 benzines. Olajcserénél milyen olajat használjak?

Vettem bele mikor megvettem Eneos olajat, hát azt meg is ette annyira imádta. Tettem bele motult azzal elvan, csipegeti minimálisan. Na most jön megint nemsokára az olajcsere, kérdezném, hogy a valvoline az jó választás lehet egy 260.000 kilómétert futott autónak?...

7
Új kocsi. ELső olajcsere. Mit ajánlotok?

Most kerűlt a házhoz egy új kocsi és vinni kéne olajcsrére. Megkérném, hogy csak az válaszoljon akinek ilyen géppel volt már tapasztalata. Motorba most valami 5w30 van elmondások alapján, de többet nem tudomok. Motor jó állapotú, alacsony km-es, szépen jár. Váltó...

6
Automata váltó olaj?

Egy 6os ZF automatám van aminél olajcsere esedékes Szerelőmnek szokásosan átküldtem a forgalmit és az alapján a belevaló olajat kikereste. Majd rámirt hogy 2-t dobott ki melyik kell? A gyárija vagy a Febi márka. Kérdeztem hogy mi a különbség, szerinte semmi, csak nem...

4
Finom gázadáskor búgó süvítő hangot ad ki az autó mintha valam csapágyas lenne benne?

Minden sebesség fokozatban hallható, de érdekes hogy csak egyenletes tempóban haladva halatszódik, üresben vagy kuplungot kinyomva megszűnik a hang. Valtó olaj cserélve lett benne, nem változott a hangja. Mi lehet a baj? Volkswagen Passat B6 2.0 fsi 6 sebességes manuális

3
Lehet belőle gond hogy most lesz lecserélve az olaj?

ZF autómata váltó elérte az ujabb 60 ezret, most először hogy nálam van (illetve az előző tulaj is megcsinálta rendesen mindig), be is jelentkeztem szervizre még jó időbe szolva, el is került (igaz már ez is késve) az autó de nem lett elvégezve mert volt vmi hiány...

9
Olajcsere 10 ezer kilóméterenként vagy 10 ezer mérföldenként?

Magyarországon azt mondják hogy 10 ezer kilóméterenként cseréltess olajat, Amerikában meg 10 ezer mérföldenként kell. 10 ezer mérföld viszont 16 ezer km, szoval nem kicsi a különbség. Az autók nem ugyan azok de Amerikában is vannak olyan autók amik az európai utakon...

31
Jók az alábbi motorolajok az Opel Corsa autókba?

Az autószerelő választotta és tette bele az olajat a Corsa C-be és a Corsa D-be is, és azóta persze én is ezeket rakom bele (kommentben a képek). Nyilván a szerelő ért hozzá a legjobban, de mint aggódó tulajdonos szeretném tudni, hogy tényleg jó motorolaj kerül bele...

8
Olajcserenel egy év alatt 23 ezer km?

Fiatal autó 4 éves,patika állapotban, évente ugyanakkor olajcsere, de egy év alatt 23 ezer km ment bele a két csere között, nagy gond?

7
Szerintetek mikor legyen olajcsere?

Tavaly októberben volt legutóbb, de azóta volt egy iszonyú nagy olajfolyás az autón, amikor összesen 4 litert töltöttem bele részletekben(persze azóta meg lett javítva az autó kb. 3 hónapja). A teljes olajkapacitás maximum nívóig 4.3 liter. Az autóval évente kb. 4-5000...

4
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!