Tanfolyam - Gyakori kérdések
Keresés közoktatás, tanfolyamok - speciális tanfolyamok témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Sok rosszat hallottam a Pannonról, ott volt ágazati vizsgám, de váltani szeretnék a klinikumra. Elfogadhatóbb minőségű az oktáv? Vagy nem tudom kikerülni, hogy szakközépbe menjek? Ott az esti képzések is délután 2-3-kor kezdődnek, mikor én még javában dolgozom.
A válaszokat előre is köszönöm!
Nagyon érdekelne a befektetésekről szóló tanfolyamának egyike, viszont nagyon sok pénzbe kerül. Tudom, hogy valószínűleg megtérülne, de félek hogy elrontok valamit vagy nem értem meg az egészet. Ha már megcsináltad ezt a tanfolyamot, megéri belevágni? Mik a tapasztalataid?
Lehet hasznosítani az ott szerzett tudást?
Rengetegen hirdetnek de csak tanúsítványt adnak, az kevés ahhoz hogy ebben dolgozzak hivatalosan.
Már nem vagyok tanuló, konyhan dolgozom és megtetszett, szeretnék szakács végzettséggel rendelkezni. Számít, hogy milyen helyen szerzem meg a tudást és bizonyítványt? Helyileg Borsod vagy Szabolcs megye lenne alkalmas, ha tudtok jó iskolát, kérlek ajánljatok!
Azt hittem fizetés után megkapom a linket vagy valamit, de nem. Aki már megvette, hogyan kapott hozzáférést?
Mostanában szeretném letenni, viszont államvizsgázok is tavasszal (más területen), így nemtudom, mennyi időm maradna a képzésre. Milyen részekből áll a vizsga, mekkora mennyiségű a tananyag, mennyire érthető? Vizsgáztatók milyenek általános tapasztalat szerint?...
Hogy s, hol érdemes tanulni?
Konkrétan azok a képzések érdekelnének, amiknek érettségi az előfeltétele. Milyen az oktatás színvonala? Ha van olyan, aki sikeresen elvégezte valamelyik képzést, annak mi a tapasztalata? Könnyű utána elhelyezkedni a szakmában? Milyen fizetésre lehet számítani? Nincs...
Nagyon gonolkodom hogy menjek most kéne még jelentkezni a hónapban. Aki már elvégzett egy ilyet és van tapasztalata benne hogy működik? Mennyibe kerül, hány óra elvégezni? A vizsga teljesíthető? Valamint azóta sikerült olyan munkahelyet találni vele ahova feltétel volt a vizsga megszerzése?
Szeretnék egy versenyképes képesítést kapni, amivel több esélyem van elhelyezkedni cégeknél.
Nemrég bukkantam rá a BioKemOnline-ra, nekem az megfelelő lenne, mivel nincs időhöz, kötve, de nyitott vagyok másra is és kíváncsi vagyok, milyenek vannak még.
A guglin elég rosszak az értékeléseik, de engem konkrétan ez az online képzés érdekelne akadályoztatás miatt, vagy ha van más hasonlóan online végezhető szociális ápoló és gondozó képzés, képző, tanfolyam van, arról is szívesen olvasnék tapasztalatokat, köszi!
Új építésű háznál, hivatalosan, szóval nem csak úgy sunyiban. Van 2 nyugdíjas (ebben dolgozott) ismerős aki segítene a beépítésben. Szóval nem gyakorolni szeretnék a saját zsebemre, csak a hivatalos lepapírozhatoság és megfelelőség végett kéne egy gyors tanfolyam...
Mennyire keresett ez mostanság?
25 éves közgazdász vagyok, az alapdiplomám gazd.men. a mesterdiplomám pedig vez.szerv. Most azonban szeretnék specializálódni pénzügy/számvitel irányba, ezért ugródeszkának érzem a mérlegképes könyvelőit. Tudnátok ajánlani helyeket hol éri meg megcsinálni? Érdekel a...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




