Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Subaru Impreza...

Első autónak Subaru Impreza 2. 0 WRX szerintetek sok lenne?

Figyelt kérdés
224 lóerő amit kinéztem, találtam egy másikat is ami 150 lóerő, de az 2.0 D Exclusive.

2019. júl. 23. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha van egy lakás ára a zsebedben, és nem a szülő mossa a gatyádat, akkor nem sok.

Subarut akkor vennék csak ha kimondottan utcai versenyre kéne autó, vagy csak száguldozni, szabályos közlekedésre meg nem kell ilyen autó senkinek.

2019. júl. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért akarok ilyet, mert imádom a Subaru-kat, a hangjukat, kinézetüket stb, ugyan úgy szabályosan közlekednék vele, de mondjuk hosszabb utakon, ahol nincs senki, ott odalépnék neki néha, de ez nem azt jelenti, hogy minden kanyarban keresztbe akarom rakni.
2019. júl. 23. 23:41
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

A boxerdieselt a leheto legmesszebbre keruld.

Azon kivul szerintem siman jo,ha nem is wrx de a sima 2literesek sem rosszak.egy nagyobb kipufogoval hasonlo a hang

2019. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján valahova 17-19 közé saccolnálak. :D

Akik a fán kötnek ki kölykök általában azok is így kezdik, kell az erős kocsi de én a kivétel leszek....

2019. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem akarok vele vadulni forgalomban, normálisan közlekednék :D Elsősorban nem az ereje miatt kéne.
2019. júl. 24. 01:20
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez olyan, mint mikor valaki otthon hallgatna zenét egy olcsó, nem olyan jó hangázú hangfalon, de valakinek nem tetszik az olcsó hangszóró hangzása, ezért vesz egy drága erős hangfalat, ami képes lenne nagyon hangosan szólni, de az ember csak a hangminősége miatt vette meg, és nem akarja hangosan használni. Remélem érthető a példám :D

Úgy használnám, mint egy átlag autót, viszont jó érzéssel töltene el, hogy egy ilyenem van, és hogy mások is megnézik stb.

2019. júl. 24. 01:26
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Ki a tököm lesegetne egy 15 éves verdát? Max röhögnének, hogy jampizik a hülye gyerek, de csak erre volt zseton.
2019. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát 224 LE azért nem az a brutál sok. Én autóm 204 LE, és én se rugdalom neki sehol... Pedig azért arrébb lehet állni vele.

Igenis lehet normálisan közlekedni ezekkel...

Akik ilyeneket kommentelnek azok irigyek, és ülnek a 70 LE-s Suzukiban... Mert ha egy autó erősebb mint az átlag, akkor azt biztos csak úgy lehet vezetni mint egy őrült?...


Kérdezőnek: Ezeket általában nem elsődleges autóknak veszik. Ez amolyan hétvégi, játszós autók szoktak lenni. Hétköznapokra én valami kényelmesebbet, komfortosabbat / praktikusabbat vennék elsőre. De te tudod nyilván.

Fiatalként ha van rá pénz, illetve a simogatására is lesz pénz, én abszolút azt mondom hogy vedd meg. Inkább ilyenbe ülj, mint egy 20 éves dízel BMW-ben...

Most vagy fiatal, most kell ilyet venni. 45 évesen már nem fogsz jól mutatni egy ilyenben. Családi kombit ráérsz később.


Előző hozzászólónak: egy ilyen autó igenis feltűnik... Még ha 15 éves, akkor is. Alapból nem sok Subaru fut az utakon... Én előbb felkapom a fejem egy ilyenre, mint egy 30 milliós A6-os Audira, ami ottvan minden sarkon ebben a régióban ahol lakom.

De biztos minden Subarus jampizni akar meg felvágni...

De kíváncsi lennék te milyen autót vezetsz :D

2019. júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Egy baj van ezzel csak, az pedig a szokásos turbó kérdés. Mint minden turbós benzines, ez is igényli az extra törődést, mert nagyon zsebbe nyúlós tud lenni. Ehhez egy alkatrész nem 10 000 ft, mint egy Fabiához, itt egy lengéscsillapító is tud 60-80000 lenni. Ha valakinek erre van pénze, remek autó egyébként, ritkán is kell hozzá alkatrész, mert extrém igénybevételre tervezték, de ha kell, akkor ki kell nyitni a tárcát jó nagyra.

Ez a 224 LE brutál sok, főleg összkerék hajtással, kanyarban atom stabil és sokan ezt összekeverik a halhatatlansággal, nehéz megállni, hogy ne lépj oda neki.

2019. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
75%
Ha tetszik és van rá pénzed, akkor vegyed. Arra figyelni, hogy mielőtt az autó határait feszegeted, előtte ismerd meg és szerezz tapasztalatot. 224Ló azért nem olyan sok, de tud meglepetést okozni, mikor máshoz van szokva az ember.
2019. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!