Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból HOGYAN hozzak...

Németországból HOGYAN hozzak be autót? És.

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes Németo.-ban használtautót venni???

Ott is visszatekerik vajon a km-órát,meg hazudnak vajon minden autóhirdetésben mint nálunk?

Hol keressek kocsit?Vannak autópiacok vagy vegyek hirdetési újságot és magánszemélytől?Ti mit javasoltok?

Köszi a válaszokat!


2010. júl. 11. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg sok a reg adó.
2010. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ott nem tekerik vissza. És megéri, viszont mindennel együtt sokba kerülhet a behozatal! De ajánlom ezt az oldalt, mert itt megvan adva, hogy mennyi ha behozod magyarországra:

[link]

2010. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem éri meg am ólcsok az autók csak a költségek a sokak
2010. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

hasznaltauto.hu

2010. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
milyen autót akarsz venni?
2010. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D az egyik ismerősöm 2 hete ment ki autót venni, vonattal... elküldték, mert lábon nem lehet hozni, csak trélerrel. Ennyit tudtam segíteni, de ez sem biztos hogy mindenütt így van....
2010. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Általában kintről nagy értékű autót érdemes hozni.Én használt motorokat hordok be Olaszországból,Németországból és Belgiumból.Korrektek a kereskedők, nem úgy mint itthon.Az esetek 95 %-ban szakszervízben szervizelik az autókat, és hellyel-közzel valós futásteljesítményűek.De amit "érdemes" behozni.........háááát....... szerintem olyan 3 milliós B felső és C kategória felett.Motorok kint "fillérekért mennek", de itthon a motoroknak 50-100 E forint körül van a regadója.Ez benne az üzlet.Egy 2.5 dízel kocsinak meg 1.600.000!!!!!!
2010. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én svájcból szoktam már 21 éve behozni autókat,motorokat,lakókocsikat,csónakokat és csónakmotorokat. Annyira de annyira olcsón lehet venni, hogy az már vicc. És nem fizetek sem regadót, semmit, átmegyek a határon aztán viszlát. Ezzel lehet jól keresni.
2010. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi srácok a kommenteket.

Utolsó jól nyomod :) !

Én is gondoltam rá hogy mondjuk csak kifizetem kint és német rendszámmal fogom használni.Végül is mi bajom lehet?Szerintem lábon minden további nélkül haza lehet hozni,senki nem fog kérdezősködni.

Középkategóriára gondoltam,és főleg azért külföldre,mert a tököm tele van azzal hogy nálunk minden egyes autónak idős nő volt a tulaja,aki nem dohányzott,aki megkímélte,aki csak garázsban tartotta,ja és 15 év alatt ment vele 80 ezret,ami persze LEIGAZOLHATÓ :)))))

Csak ez az oka.Amúgy vennék itthon is.

üdv

2010. júl. 13. 17:49
 10/10 anonim válasza:

Tisztelt kérdező.


Voltál már azóta kint? Sikerült Németből hoznod? Mert én is hasonló cipőben járok. Köszi a segítséget.

2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!