Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tisztítót érdemes...

Milyen tisztítót érdemes vásárolni a kocsihoz?

Figyelt kérdés
Régi kocsi, látszik a műszerfalon. Melyik tisztító javítana egy kicsit rajta?
2019. júl. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a K2 termékeit használom, beváltak, biztos van műszerfaltisztító is, ha már durva a helyzet, én nedves törlőkendővel szoktam áttörölni
2019. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Marcus termékeit javaslom, műszerfalápolóból szerintem ez a legjobb, nem igazán olcsó, de jó.


Én fuvarozó vagyok, hétvégén az autót tisztán kell mindig leadnom a telephelyen ami külső, belső takarítással jár. Én mindig kívül lemosom, utána belső takarítás porszívózás és ezzel a szerrel minden műanyag, bőr, műbőr felületet ezzel törlök át, és teljesen megfelel az elvárásoknak. Saját autómat is ezzel szoktam áttörölni, illetve egy 20 éves Opelt vettünk a barátnőmnek még tavaly, alapvetően vigyáztak az autóra, de a takarítást sosem vitték túlzásba, elég retkesen vettem meg ez tény, jó kiporszívózva meg áttörölve nedves ruhával át volt minden de látszott is hogy eléggé beleszartak a takarítás minőségébe. A lényeg hogy ilyen ápolóval töröltem át kétszer egymás után és szemmel láthatóan érezhető volt a különbség.

Persze használat előtt én javaslom hogy előtte mosd át a felületet hogy a odaragadt zsír, meg kosz lekerüljön róla, arra én egyszerű mosogatószeres vizet javaslok, az nem tesz kárt semmiben, nem marja fel, viszont a dzsuvát leszedi, javaslom hogy jól mosd át, töröld át szárazzal, ha úgy érzed tedd meg kétszer ezt a műveletet. Ha nagyon durva foltok vannak arra alkoholos ablaktisztítót javaslok hogy azzal töröld át, én mondjuk a kormányt szoktam azzal átmosni, az ilyen műszerfal ápolót kormányon, pedálokon nem kéne használni.

Ha ezzel az ápolóval szépen bekented mindenhol és belepolíroztad a felületbe akkor javaslom még hogy valami puha nem szöszölős kendővel még egyszer töröld át. Utána meg havonta 1 szer elég lesz ezzel lepucolnod a műszerfalat ha nem dzsuvázod össze valamivel.

2019. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A dr marcus az piros pumpás - fújós dobozban van? Mert van több fajta is és kb 7-800ft
2019. júl. 28. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Dr. Marcus termékeit javaslom, műszerfalápolóból szerintem ez a legjobb, nem igazán olcsó"


Ezen jót röhögtem! :D Kifejezetten olcsó, pár száz forintos hipermarketek polcain is megtalálható termékről beszélünk. Nem egy Autoglym, de árához képest egyébként tényleg nem rossz.

A LotusCleaninges cuccok sem rosszak. Árban kb középkategória, 2-3eFt/flakon. Én ezt vettem legutóbb.

2019. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már tudok választani legalább. Lehet mindet kipróbálom 😂😂
2019. júl. 29. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!