Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlásnál mi nyom...

Autó vásárlásnál mi nyom többet a latba: az autó életkora vagy hogy hány km van benne? Konkrétan: 2004-es évjáratú Skoda Fabia 1,2 megkímélt, garázsban tartott 80. 000 megtett km-rel 700000 Ft-ért? Sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván 15 éves autó 80.000 futással...
2019. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van másik autó is a családban, ezt nem használták sokat, inkább csak rövidebb utakra.
2019. júl. 28. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha valós a 80e km akkor ez igen csak jó ár érte!


Garázsban tartott, nincs szétrohadva sehol, a motornak ez a 80e km semmiség.

Valószínűleg jó ideig nem kell rá nagyobb összeget rákölteni HA VALÓS A KM!

2019. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
63%
Ha a 3hengeres htp fabiarol van szó ha új lenne nulla kilometerrel es ingyen adnák akkor sem kellene!
2019. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nehezen hihető hogy egy 15 éves autóban 80 ezer Km van, de előfordulhat!


Évjáratot, Km-t és árat nézve, jó vételnek tűnik.


Szerintem csak akkor vedd meg ha nincs feleséged és gyereked, illetve ha csak évi max 8.000 Km-t mész évente!


Mert azt tudni kell hogy ez egy elég kicsi, gyenge és öreg autó!

2019. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Mind a kettő számít.

Ha előkerülne valami öreg autó egy pajtából, amivel alig mentek, nem venném meg. De ugyan így egy viszonylag fiatal, területi képviselő autóját, vagy volt taxit korához képest sok km-rel se szívesen vennék meg.

2019. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Egyik sem,allapotot veszunk.persze ezt te ott nem fogod tudni eldonteni mert atbaxnak,sot meg engem is.

Meg kell beszelni,hogy a kiszemelt autot szeretned alaposan atnezetni a szereloddel.ha nincs rejtegetni valo,akkor az elado bele fog egyezni,ugy hogy az uzemanyagot terited.

Haverom vett 470ezer km-el W210 mercedest 700ezer ft-ert,rendesen atneztek mindent,az elozo tulaj is megadta mindig amit kert es ez latszott is.2eve van nala,par uj apro rozsdafoltot leszamitva tokeletes azota is.

2019. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető a 80 000 km. Apámnak 2003-as Skoda Fabia 1.2 HTP autója van, 16 évesen 73000 km van benne, városba szaladgál vele, meg évente egyszer elmennek Hajdúszoboszlóra.


Hát hogy őszinte legyek, én azért a kocsiért egy forintot nem adnék. Egyszer mentem vele autópályán, bátorságomat fitogtatva, elmentünk Olaszországba vele. Így utólag megvallva életem legbátrabb döntése volt, hogy ezt bevállaltam.


Én a mai napig egy 1968-as Fiat 125S autóval közlekedem. Nagybátyámtól örököltem 20 éve. Fényévekkel dinamikusabb autó mint a kis Skoda.

2019. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy 2005 ös fabiaval jártam Németországba. Igen, az 1.2-essel. Autópályán taposni kellett, de vitte a 130-at. Nem volt semmi gondom vele, csak benzint kért meg olajat. Minden 100 liter benzinhez 1 liter olajat. Két év alatt 40 ezer kilométert tettem bele, aztán le lett nagyobbra cserélve.
2019. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!