Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy hófehér ferdehátú (eredeti...

Egy hófehér ferdehátú (eredetileg rally autónak készült) autón milyen színű dísztárcsa nézne ki jól?

Figyelt kérdés
Jelenleg fekete van rajta, jól is néz ki, de valami színesre gondoltam.

2019. júl. 30. 05:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Rallyautónak készült autón dísztárcsa? :-)Ugyan mesélj már, milyen autó ez? :-) Véletlenül nem alufelnire gondolsz?
2019. júl. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fesd le sárgára.
2019. júl. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem értek hozzá, szóval nem tudtam róla ilyeneket hogy lehet e tenni rá. Egyébként egy Impreza 2.0, csak egy lebutított motor van benne. Rally-n már láttam ilyet, onnan gondolom, hogy rally autónak használják. De ha nem így van bocsi.
2019. júl. 30. 06:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet inkább fújható fólia lesz. A sárga szerintem kicsit fura a fehérhez, mert mindkettő világos szín, de mondjuk a narancssárga már jól nézhet ki
2019. júl. 30. 07:03
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Dísztárcsa semmin sem néz ki jól. Önmagában, takarás nélkül a lemezfelni sokkal jobb látvány.
2019. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te vagy aki éjjel szokott városi utakon provokálni versenyzést?
2019. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként akinek futja Impreza-ra, annak legyen már pénz egy garnitúra épkézláb felnire meg gumira is.
2019. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 miről van szó?
2019. júl. 30. 15:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért az Impreza 2.0 messze van a WRX STI-től, amire már azt lehet mondani, hogy drága :D Egy átlag autó árából kijön egy ilyen, persze ez is átlag.
2019. júl. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!