Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az ha az autó...

Mit jelent az ha az autó hátsó részén nem látszik a márkajelzés és a típus?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm kocsiján nem látható a típus és a márkajelzés hátul. A kocsit átvizsgáltatta vétel előtt, nem volt törve, minden karosszériaelem gyári. Miért nincs rajta akkor a jelzés?

2019. júl. 31. 20:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Levet(et)te?
2019. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Mert ótvar retkes.
2019. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent? Nem igazán világos, hogy mit szeretnél megtudni.

Azt jelenti, hogy valószínűleg nincs rajta. Vagy levette, vagy gyárilag nem kértek rá. Ha utólag vették le, attól kellene megkérdezni, hogy milyen megfontolásból döntött így aki leve(te)tte. Ha gyárilag nem kérték rá, akkor ugyan ez a helyzet, mi hiába találgatunk, hogy mért nem kérték.

Mikor az autómat rendeltem, nekem is volt olyan opció az extralistán, hogy "márka/típusjelzés törlése" 0Ft-os tételként. Nekem tetszik hogy ott van, eszem ágában nem lett volna ezt kérni.

2019. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!