Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen dolgok...

Szerintetek milyen dolgok hiányoznak a motoros alapoktatásból? Mely oktatott dolgok fonosak motoros alapoktatásban?

Figyelt kérdés

2019. júl. 31. 22:26
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
70%
Semmi. A rutin vizsga értelmetlen. A forgalmi vizsga nem értelmetlen. De az hogy a motor jogsi ennyi fele van szétszedve az megint értelmetlen. Az meg főleg hogy mindig ujra kell vizsgázni kreszből és rutinbol is. Max egy forgalmi különbözeti kellene. De szerintem az is ertelmetlen.... En csak siman korhoz kötném mondjuk mindenki levizsgazhatna 16 évesen és amikor valaki elérte az adott kort ülhet a nagyobb motorra.... De ez az allando ujra vizsgaztatas csak pénz lenyúllás.... De egyebkent szerintem semmi se hianyzik így is tulzasba viszik....
2019. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sokaknak jól megy elsőre a motor vezetése de vannak akik nem olyan profik

pl akivel egyszerre vizsgáztam az rutinon majdnem megbukott és még forgalomban is állandóan lefullasztotta a 90 lóerős motort

2019. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szóval úgy lenne az igazi hogy

14 évesen leteszi a jogsit am kategóriából

16 évesen egy nagymotoros kresz vizsga + 125cc motorral rutin vizgsa és kapja is az a1-et

18 évesen megcsinálhatja a 35kw-os rutint és megkapja az a2-t

20 évesen egy korlátlan rutin és kapja a korlátlant

szóval nem tartom hülyeségnek teljesen a rutint de igaz 2 év alatt bele jön az ember eléggé

2019. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Na mi van, nem sikerült a vizsga, és most keresed a kifogásokat?
2019. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!