Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.4 vagy Renault...

Opel Astra G 1.4 vagy Renault Megane II.1.6?

Figyelt kérdés
Frissen végzett pályakezdő vagyok, és most találtam munkát, lakóhelyemtől 30km-re. Napi ingázásra kellene autó, ami megbízható, olcsón fenntartható. Ezen a kettő autón gondolkodom. Melyiket éri meg jobban? Mindkettő 2003-2006-os évjáratú lenne.

2019. aug. 1. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Opel, a renault motorjára elég sokat lehet könnyen költeni és az elektronikára is. Opel jóval megbizhatóbb kis autó azzal nem valószinű ,hogy mellé fogsz.
2019. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A sógor újonnan vett egy Zafirát, de eladta egyévesen. Aztán vett egy Meganet és azt mondta ég és föld a kettő között a kölönbség a Megane javára. Én nem ismerem egyiket sem.
2019. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

G Astra 1.4 vagy 1.6 8szelep

Renaultokból inkább az eggyel régebbi generációkat ajánlom.

2019. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedved inkább inkább az elején spórolni valami fiatalabb autóra? 30km az azért nem a világ vége. Én pályakezdőként 200km-re buszoztam, vonatoztam heti rendszerességgel. Nem azért mert ez volt a hobbim, hanem nem akartam olcsó szakadt öreg autót venni. Egy év alatt majdnem egy milliót összespóroltam, amivel a meglévő pénzemet kiegészítve tudtam fiatalabb autót is venni.

De ha mindenképp e kettő közül kellene választani, akkor talán én is a G Astrát választanám, ha nincs nagyon lelakva.

2019. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barnabas333 ***** válasza:
100%
4-essel értek egyet.
2019. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!