Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen váltós motort ajánlotok...

Milyen váltós motort ajánlotok ami 50ccm-es váltós és méretre nagy?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen egyáltalán?
2019. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Yamaha DT 50 korrekt 50-es enduro. De más 2T 50-es enduro is jó lehet. pl. KEEWAY X-RAY 50

--

Vagy a honda gyárt mindenféle 4 ütemű váltós 50-est. De ezek általában alcsonyabbak.

---

Vannak sportmotornak maszkírozott 50-esek is, de nekem nem tetszenek, mert rajta vana suberbike idom, aztán 7 lóerős, nem megy.

---

Az 50-es enduro inkább indokolható. Terpen elég az a 7-8 ló, nem kell 100-al menni, meg előny is, ha a motor könnyű. Az ötvenes enduró tulajdonképpen igazi terepmotor, mérsékelt tempóhoz és könnyebb terphez, az 50-es "sportmotor" meg egy gagyi játék.

2019. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%

Derbi Senda, Aprillia SX50-RX50,


Kínait (pl. keeway, kymco, stb.) ne vegyél!

2019. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a kymco-ról kimondottan jók a vélemények. Ezt a kínaizást meg hagyjuk. Űrrakétát meg szuperszónikus repülőt is tudnak gyártani, természetesen tudnak kismotort is, ha rászánják a megfelelő erőforrást. A kínai típusok között is vannak jobbak is rosszabbak, ugyanúgy mint az európai típusok közt. A keeway valóban inkább az árával hódít, de a kymco tényleg jó minőség.
2019. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Én nem fikázni akartam a kínai motorokat, csak SZERINTEM nehezebb az alkatrészeket beszerezni. Én nem hallottam jó véleményeket a kymco-ról. Viszont a Keeway-ről annál inkább! És én inkább a robogókról hallottam jó dolgokat, de mivel a kérdésben váltós motorokról van szó ezért írtam hogy ne vegyen kínait.


Elnézést ha valakit megbántottam, nem állt szándékomban! További szép napot!

2019. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én simsonon kívül rá nem ülök másra, úgyhogy nem bántottál meg :-D

Bár azzal ss bántanál meg, ha a simsont kritizálnád.


Valami oka csak van, hogy már auz összes alkatrésze volt a kezemben:-D

2019. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én azért nem írtam a simsont (pedig nagy fan vagyok) mert bárki bármit mond a simsont kell szerelni! Vannak aranyköpések hogy ha jól karban van tartva akkor nem kell szerelni meg ilyen bullshit szövegek, de ahhoz hogy jól karban legyen tartva sokat kell szerelni,


Ez csak az én véleményem :D

2019. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!