Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Büdös, 'csípős' szar a kipufog...

Büdös, 'csípős' szar a kipufogóból mitől lehet?

Figyelt kérdés

(20d M47) Hideg és meleg motornál egyaránt sokkal büdösebb jön a kipufogóból, mint bármely más autónak. Hibakód nincs, szerelő nem tartja vészesnek, én viszont és mindenki aki a kocsi közelébe jön, csípi a szemét és a légcsövet is szinte már marja. Katalizátor, lambdaszonta. Mi jöhet még szóba?

A nézesd meg szerelővel tanács nem vált be, mint leírtam, 2 szerelő is megnézte és egyik sem talált hibát. Az pedig, hogy "minden dízel büdös" hát... ha éreznéd, nem ez lenne a véleményed. :)



2019. aug. 2. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Füstgázt mértek műszerrel?

Onnan pedig tudná, hol a baj.

Nem a turbó zabálja az olajat?

2019. aug. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha az olajat eszi az nagyon büdös tud lenni, de akkor azt észre vennéd hogy kell bele töltögetni.

Meg akkor kéken füstöl.

2019. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt, hogy 12 ezrenként cserélek olajat és egy cseppel sem kevesebb leengedésnél, mint amennyit beletöltünk. Májusban voltam műszakiztatni, ott semmi hibát nem mondtak. De 4 fal között nekik elég jó volt a huzat, hogy ha nem érezték ott, hogy valami nem oké.
2019. aug. 2. 16:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Kormolni csak akkor kormol, ha odalépek neki. Odalépést nem úgy értem, h padlógáz, hanem pl felváltásoknál. Ismerősömnek is ilyen van, de neki egyáltalán nem jön füst, hiába dízel.
2019. aug. 2. 16:59
 5/8 A kérdező kommentje:

*szag

Most nézem csak, hogy elírtam kissé egy szót a kérdésben.

2019. aug. 8. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl korai a befecskendezés és nem ég el a gázolaj csak kipufogja. Vaagy a porlasztók kukák már.
2019. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Porlasztók 3 hónappal ezelőtt lettek cserélve.
2019. aug. 24. 02:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha adagolos ellenőrizni kell az előtöltést
2019. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!