Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es MK3 (2000-2007) Ford...

2002-es MK3 (2000-2007) Ford Mondeo 1.8 motorja vezérműlánccal vagy vezérműszíjjal szerelt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Feleslegesen írtam ki a kérdést mert pont meg is találtam szerintem. Lánccal szerelt. Hála az égnek.

Akkor inkább egy másik kérdés még.

A gumi szíj az hamarabb elhasználódik, megnyúlhat, szakadhat ellenben az acél lánc nagyon hosszú idő alatt nyúlna meg kicsit is és mivel a motorban van ezért kap kenést így elméletileg a motor élettartamát ki kéne bírnia nem?

2019. aug. 2. 19:58
 2/3 anonim válasza:
Munkatársamnak 2006 1.8 benzin sedánja van. Most 260 ezer körül van benne. Làncos és nem volt még cserélve. Elvileg ki kéne bírnia, de csörög ha cserés lesz.
2019. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam semmilyen jelet vagy hangot nem ad a motor ha már ideje lenne cserélni a vezérműláncot éppen ezért veszélyes.
2019. aug. 3. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!