Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passatosok! Érdemes lenne...

Passatosok! Érdemes lenne lecserélni a 2008-as A6 (3. 0v6) audit egy 2014-es 2. 0 passatra?

Figyelt kérdés

Audit úgymondva első autónak vettem de sokat kell tankolni es költeni ra folyamatosan.Sok minden nem tudok a passatok fogyasztásáról költségeiről.

Amint mondtam 2.0 140le+chip elsőkerék.

Majdnem full fullos.


2019. aug. 3. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

A pasatot olcsóbb lesz fenntartani, mert egyszerűbb motor. A 2.0 az tuti sor 4-es, bár nem írod le milyen motor pontosan. Egy 4-hengeres mindig olcsóbb fentartású, mint egy hat hengeres V-motor. Olcsóbb a vezérlés csere, az alaktrész is és a munkadíj is, kevesebb olaj kell olajcserekor.

-

Valószínű a passat kevesebbet is fogyaszt.

-

Plusz egy 5 éves Passatot említesz, azzal a következő bő 10 évre meg van oldva az autó kérdés.

-

Többet tudunk segíteni, ha leírod, hogy milyen pontosan motorral van a Passat szerelve.

-

Amúgy mindkettő klassz autó.

2019. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2.0 tdi
2019. aug. 3. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik jobb, mint a másik, és ezt nem ironikusan mondom. A Passat nyilván sokkal újabb konstrukció, takarékosabb, fiatalabb, és annak is bőven elég az ereje. Csak a 3.0 TDI erejét megszokod, akkor utána már minden gyenge lesz, tapasztalatból mondom, nekem már 2 db 3.0 TDI-m is volt (van). De igazából a korosodó A6-os racionális lenne lecserélni egy fiatalabb, takarékosabb, nagyon megbízható (2.0 CRTDI) autóra.
2019. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!