Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 325i mennyire kúposztó?

BMW E36 325i mennyire kúposztó?

Figyelt kérdés

Szóval pl. a budapesti lámpától lámpáig gyorsuló fenegyerekek körébe egy 10-es skálán, mennyire lehet vele kúpolni?


Mert pl. vannak akik a szar honda civicjükkel ami full rozsda beleraktak valami szar csippet meg kivan furva a kipufogó és vannak akik meg a Bmw m3 turbo sportkpifugos 5000 LE-s kocsikkal nyomatják.


Tapasztalatok is érdekelnek ha van esetleg itt olyan aki 325ivel gyorsulgat az utcákon.


Köszönöm



2019. aug. 4. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hülyegyerekek kezében pont ugyanolyan szánalmas, mint a Honda Civic.
2019. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
1,2-es 3 hengeres turbósommal ilyeneket kúpolok. :-)
2019. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Van egy E34-es 525i-m, tehát ugyanez a motor, 192 lóval. Annyi az okosítás, hogy nagyon rövid (sperr)diffi van alatta, bár rengeteget segít a gyorsuláson. A 232 lovas imádott A6 3.0 tdi Audimat állva hagyta (igen összemértem a 2 autómat), és a hangja olyan, hogy 7 év után is még libabőrös vagyok néha tőle. Ja és a lényeg, hogy gyorsulhatsz vele bármennyit, ez a motor nem megy szét.
2019. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Teljesen igaz.

2. Nem gyári fix:D

3. Hát igen, szereztem egy no vanos vasblokkosat.. VASBLOKK:D...


Igazából csak azért kérdeztem, mert elég feltűnő autó és biztos majd kiakarnak hívni versenyezgetni, de én nem vagyok ez a "lámpától lámpáig" stílus, inkább egy jó eldugott helyen kidobni a seggét, bár ezt is mértékkel (ha esetleg nem lenne elég a zárt területen erre kialakított pályákon driftelés). Csak hát még se vesszen el az önbizalom ha már nem állok ki. Pont elég a tudat, hogy valószínűleg ha mentem volna akkor a gyönyörű ledes hátsó lámpámat nézegethette volna.

2019. aug. 4. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
A hondás ricer kis vágottszemű jdms köcsögöket kettékúpolod vele az fix...De,ha melléd áll egy egynyócté,vagy valami komolyabban megépített dízel,esetleg valami valójában M-es bmw amire nem csak rá van ragasztva egy matricával,vagy erősebb japán csoda mondjuk egy 2jz supra akkor azok ellen nem is érdemes kiállni,mert szétszednek...
2019. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1.8T mar kupolna?
2019. aug. 6. 07:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát egy 150-170 lovas 1.8T lehet már lehagyna főleg ha chippelt. De inkább ne állj ki senkivel, ne rontsd tovább a márka amúgy is nagyon negativ megítélését.
2019. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
BMW-t nem a vácin kúpolós, hanem a tökölön oldal irányba menős élményért veszünk. Nekem is ilyen BMW-m van. De ha lámpától lámpáig akarsz kemény lenni vegyél mást szerintem. Audi 2.5 turbo dízel 4 kerék hajtással például elég gyors.
2019. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

190 lóerő szívóbenzinben nem a tipik kúposztó. Nyilván van aminél gyorsabb.

De komolyan ki a fszt érdekel, hogy 9 vagy 7,5 mp alatt gyorsul százra, vagy előbb érsz-e oda a következő piroshoz, mint a melletted álló, mondjuk golf4.

Ez az autó pont arra jó, hogy már kellő erő van benne ahhoz, hogy megtanulj vele keresztbe autózni, akár szárazon is. Nem mellesleg krv@ szép hangja van és tényleg tartós a motorja ha odafigyelsz rá.

2019. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tudok mar keresztbe menni:)) (weird flex but ok)


Az automat egy elvezet vezetni inkabb

2019. aug. 17. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!