Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kistehert szeretnék vásárolni...

Kistehert szeretnék vásárolni bútorszállításra használnám leginkább emelőhátfalas és kofferos jöhet szóba melyiket ajánlanátok? Dupla kerekest szeretnék.

Figyelt kérdés
Maximum 5 millió a kerett rá.iveco,master,transit,sprinter,ducato,boxer,jumper,crafter. Motorikusan melyik a megbízható?súlyra olyan 15-20 mázsa lenne mindig folyamatosan.fogyasztás ügyileg melyik a legjobb?ülések kényelem szempontjából melyik jobb?jó volna kifogni 1 gazdás,100.000km alatti példányt.Előre is köszönöm a válaszokatt.
2019. aug. 4. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Szerintem ha te bármit akarsz fuvarozni a ponyvás a legpraktikusabb. A dobozzal meg van kötve a kezed nagyon sok szempontból.

2019. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem sok hátsó emelőfalas van.

[link]

2019. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ami még változtatt a kérdésen az az hogy írországba élek.Béreltünk egy ford transitott 2016-az viszonylag tetszett.Itt is szeretném megvenni a kistehert.B-kategóriával vezethető jöhet csak szóba.A Furgonok azért nem tetszenek mert nehezebben pakolható a kofferost jobban kitudom használni nagyob a hely.ponyvás meg nem nagyon van itt meg sérülékenyebb is viszonylag szerintem.emelőhátfal nélküli az meg azért nem lenne jó mert magasra kellene emelni a bútorokatt.van olyan is ami alacsony kofferos az meg azért nem volna jó mert csak szimpla kerekesek.
2019. aug. 4. 15:20
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokatt.
2019. aug. 4. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen amit leírtál nem fog össze jönni.

Dobozos az nem hátsó emelőfalas.

Dupla kerék pedig a nagyobb teher bírás miatt van. Az se jó neked.

Mivel ezek első kerék hajtásosak felesleges kisteherhez dupla kerék.

Meg a dobozost a legnehezebb rakodni, mert ha úgy hozza a helyzet a ponyvát oldalt is fellehet hajtani.

De hát nézegesd hátha találsz.

2019. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam : [link]
2019. aug. 4. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2013-évjárattól fölfele gondolkodok. [link] valami ilyesmire gondoltam.mondjuk ez már 6 milla. Az utolsó amit belinkelt már öreg nekem.azért köszönöm.
2019. aug. 4. 21:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi hogy melyik a leggjobb ami megfelel a kritériumomnak:évjárat:2013-től fölfele. Dupla kerekes hátúl.kofferos-emelőhátfalas. Motorikusan melyik a legjobb márkából? Űlések Kényelme szempontjából? Fogyasztásilag?Teherbírasra?úgy olvastam hogy az ivecok a legjobbak.
2019. aug. 4. 21:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Amit béreltem az egy 2016-os Ford transit 2.2 6 sebességes 125le volt.üresen szépen ment 130-140 pályán.Rakottan hazafele meg 90-100 volt neki a kényelmes.Fogyasztás meg a 600 km alatt 14 liter volt ha jól számoltam.70%pálya 30%dublini városi km-er.Motorja az szépen húzott volt benne erő.szokásos turbólyuk ennél is megvolt.Áttétele 130kmh-nál 2200 as fordulat volt.
2019. aug. 4. 21:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!