Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Rómeó GT egy millióért?

Alfa Rómeó GT egy millióért?

Figyelt kérdés

Ekkora penzert mekkora az esély hogy rosszat fogok ki? Ahogy néztem ez nem a kínálat alja, viszont közel sem a teteje.

Illetve milyen tipishibak lehetnek?



2019. aug. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg ki lehet fogni. Azonos az alapja a 147-el, a hibák is közösek. Olvasgass utána
2019. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Használt autóról van szó. Minden használtautó lutri márkától függetlenül. Nehéz megjósolni, hogy mekkora eséllyel fogsz ki rosszat. Az árkategória tetejéről is lehet pénznyelőt kifogni és az árkategória aljáról is jót.

Egyébként Alfákra az elektronikai hibák jellemzőek. A másik gyengepont a futómű, amit nagyon nem a magyar utakra terveztek, százezreket lehet bele ölni és mire kész vagy vele, kezdheted előről. Ezen kívül gondos karbantartás mellett semmivel sem megbízhatatlanabbak, mint bármelyik más autómárka. Azt viszont meg kell érteni, hogy ezek nem ütni-vágni való autók, hanem olyanok, amik szeretgetésre vágynak, de azt meg is hálálják. Nem tudom 156-ban is gondolkodsz-e, de ha esetleg igen, privátban szívesen segítek, ha van valami kérdésed.

2019. aug. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Alfára esne a választás akkor csak a JTD!
2019. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
147-est, illetve a Gt nézegettem. Esetleg 166 jöhet szóba, de valószínűleg GT lesz. Én is úgy vagyok vele hogy használtan mindegyik márkánál lehet rosszat kifogni.
2019. aug. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!