Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakkhibás autó javítás otthon?

Lakkhibás autó javítás otthon?

Figyelt kérdés
Otthon szeretnem megcsinalni a lakkhibas reszeket a kocsin.Milyen csiszolopapirt es lakkot ajanlotok?Csiszolobol nagyon apro szemcses kell viszont a lakkot nem tudok milyet vegyek vagy hogy milyen arban lehet.Koszonom elore is

2019. aug. 8. 09:59
 1/8 anonim válasza:
Vidd el fenyezohoz, ha nincs kompreszorod! Tubusból nem lehet ugy fujni mint pisztolybol
2019. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Festék is kell alá, nem elég lakkozni. Leegyszerűsítve a folyamat:

vizes 800-as papírral le kell csiszolni síkba a felületet

felfújni a bázisfestéket (a metált)

felfújni a lakkot

2019. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van kompresszorom.koszonom, Es milyen lakkot ajanlanatok?
2019. aug. 8. 14:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Autófestékboltba bemész, megveheted a legolcsóbbat is, 6000-7000/ liter árba vannak.
2019. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mipa marka jo festekben es lakkban is
2019. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2019. aug. 10. 21:48
 7/8 anonim válasza:

Hello.

Tudom,hogy régi kérdés már de mondom hátha olvasod és tudsz esetleg válaszolni is rá. Én is hasonló cipőben járok jelenleg.

A kocsim tetejéről pár helyen jön fel a lakk és mivel van itthon kompresszorom és festékszóró pisztolyom is,így arra gondoltam megcsinálnám magamnak. (Régebben robogó műanyag elemet fújtam már ilyen módszerrel és az szép lett! Gondolom attól ez sem lehet sokkal bonyolultabb.)

Neked végül sikerült otthon magadnak ezt kivitelezni? Végül milyen márkájú lakkot és festéket vettél ami jó is volt? Fentebb láttam,hogy valaki a Mipa márkát is javasolta azt ismerem is.

2023. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kompresszoroztam, nem tudom milyen marka lehet jo. nalunk szinminta kikeveres alapjan van festek a boltban
2023. okt. 28. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!