Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda 2-es Octavia?

Skoda 2-es Octavia?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fent emlitett autonak mennyibe kerul kb a fenttartasa? Milyen hibak szoktak elofordulni nala? Mik a gyakori szervizes dolgok? Milyen osszegekbe faj ez?
2019. aug. 8. 16:47
 1/3 anonim válasza:

Szia! Milyen motorral gondoltad? Nekem egy 2es Octáviám van 2004-ből, 1.9 pd.

Számomra jobbat nem is találhattam volna ilyen kategóriában a piacon, pedig vezettem 5ös golfot, leont és még pár hasonlót. 227.000 km-nél duplatömegű lendkerék csere teljes szettel, még ment volna de jobbnak láttuk cserélni.. olyan 15.000 km óta van nálam az autó, azóta egy csapágyat és a két első menetstabilizátor kart cseréltük. Más így hirtelen nem ugrik be :D Rozsdára a két első sárvédőnél kell ügyelni, vagyis nekem ott jelent meg leginkább.

2019. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. 2004-2007 korulire gondoltam. Nem irtad hogy mennyibe kerult az amit csereltettel rajta.
2019. aug. 11. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:
1.9 vagy 2.0 motorral
2019. aug. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!