Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam egy utánfutót. Hova...

Eladtam egy utánfutót. Hova és miért kell mennem a szerződéssel?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Be kell vinned az adásvételi szerződést egy okmányirodába, itt regisztrálják, hogy már nem a tiéd az utánfutó, elméletileg innentől kezdve az új tulajdonos által az utánfutóval elkövetett szabályszegésekért nem téged vonnak felelősségre. Annál a biztosítónál is be kell mutatnod a szerződést, amelyiknél a KGFB-je van a futónak, mert az eladással megszűnik a szerződésed, a befizetett díjból időarányosan visszakapsz valamennyit.
2019. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták. Okmányirodában a 4 példányos adásvételi egyik példányát le kell adni (Online foglalj időpontot bruttó 5 perc elintézni)

Egy adásvételi másolatot pedig elküldöd e-mailben a KGFB biztosítódhoz és nem valamennyit, hanem a pontos időarányos részt kapod vissza a befizetett KGFB-ből

2019. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy kell eljárni, mintha autót adtál volna el. A részleteket elírták előttem.
2019. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!