Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik csendes, de viszonylag...

Létezik csendes, de viszonylag nagy teljesítményű autó?

Figyelt kérdés
Akárhányszor nézem s hallgatom a videókat mindig eszembe jut, nincs valami csöndes, épp, hogy hallható motorral ( nem elektromos ) rendelkező , de csendes járgány? Tervbe van, hogy veszek egy másik autót a Swift mellé valami csendes nagy teljesítményű autó kellene. Mi jöhet szóba? Mindenképp benzines, benzinbérenc vagyok.
2019. aug. 12. 14:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
Tesla S :-)
2019. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó kis szigetelés csodákra képes hangerő terén
2019. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
RR Phantom :D
2019. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
9%
Rolls wraith
2019. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Menni rá a keret?

Valami nagy köbcentis V8-asnak már elég jó nyomatéka lehet. El lehet váltogatni alacsony fordulaton is, nem kell fúrógéphangig húzatni, mint valami kis 1.4-es káré darálót.

Az extralistán az extra hangszigetelés, hangszigetelt üvegezés is sokat dob a komforton.

2019. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Barnabas333 ***** válasza:
57%

Ha van elég pénzed Ford Mondeo Vignale benzines...

Mondjuk az én benzines Ceedem is elég halk, de gondolom nem ilyenre gondoltál.

2019. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meglepodsz ebben jó pl a kia stinger , Ázsiában a zajos autó hibás


De jó lehet S osztályú merci is de azok 30milla körül vannak a stinger meg a felebol megvan és nem rossz autó ám.

2019. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja még valami Lexus GS ? Tudom már nem árulják de 1-2 éves példányok vannak hasznaltban. Én csak regebbit vezettem de az pl elég nyugdíjas és nem eszi le a gatyadat mert 10-12 literbol elgurul
2019. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl Mercedes S500, a fejed leszakítja, úgy megy, de padlógázon is csendes. Audi A6/A8 ugyanígy.
2019. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ceed se rossz. Nem kell prémium skacok, azért nagy váltás lenne Swift után egy Merci/Audi, meg még fiatal vagyok és azért a busz sem gyűjti össze magát, azt is nekem kéne (na meg a jogsi, se bü se rutin nincs emberhiány miatt) . Mennyi rá a keret? Mondjuk egy Ceedet max. 1.5-1.8 körül vennék, egy Volvót nyílván többért, de a Volvo a 2.0t mocival hangosnak találom, bár tényleg egy Teslaci kéne, csak az drága, akkor inkább megvenném már a Neoplant :)
2019. aug. 12. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!