Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen korrekt, részletfizetés...

Milyen korrekt, részletfizetést preferáló autókereskedéseket ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan szeretnék autót venni. Elég fiatalon kirepültem, így az marad, hogy részletre vegyek autót. Keresgéltem már rengeteget, viszont nem sok olyan helyet találtam, ahol lehet venni részletre (vagy nem tűntették fel). Az AAA és XXX autó híresen szar, így azokat kizárnám. Abban kérném a segítségeteket, hogy írjatok nekem korrekt kereskedéseket (ahol természetesen játszik a részlet).


Köszi előre is mindenkitől!



2019. aug. 15. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hitelt nem a kereskedés ad, hanem valamelyik bank, amelyikkel az adott kereskedés szerződésben áll.

Szinte minden komolyabb kereskedés kínál hitelre elvihető autót, ők nem kockáztatnak semmit, a vevőé a kockázat.

A hitel elbírálást a bank intézi, ha megfelel az illető, a banknak fog tartozni, kamatokkal, kezelési költséggel, mindennel..

Használt autót hitelre vásárolni rossz üzlet, ráadásul könnyen el is lehet szállni, bele ugrani olyan autó megvásárlásába, aminek fenntartása valójában meghaladja a vevő lehetőségeit, és nem az autó lesz a fedezet, szélsőséges esetben már az autó sincs meg, de még mindig fizetni kell a hitelt.

Márka kereskedések használt autó részlegeinél is van hitelre vásárlási lehetöség, de ott többnyire nem tizen éves autókat értékesítenek, a komolyabb "általános" autó kereskedéseknél szintén alap a hitel lehetőség, igazi garancia meg sehol nincs, egy használt autótól nem lehet elvárás, hogy az olyan legyen, mint egy új, a jótállás arra vonatkozik, hogy az autót megnézted, megfelelt... kopó alkatrészek miatt nem reklamálhatsz (vagyis költeni kell rá), rejtett hiba miatt lehet reklamálni csak.

2019. aug. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha eddig kibírtad, akkor még egykicsit kikell bírnod. Gyüjtsd a pénzt még és majd akkor vegyél ha össze jön.
2019. aug. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne az autókereskedésben vegyél fel hitelt, hanem keresd meg te magad a megfelelő hitelt.

Most jó a pénzügyi környezet, egy jó személyi kölcsönnel kedvező feltételekkel ki tudod pótolni a vételárat.

De az autó árának harmadánál többre ne vegyél fel hitelt semmiképp.

2019. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyet
2021. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!