Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MEX Sahara, mennyit érhet?

MEX Sahara, mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Édesapámnak vagy egy MEX Sahara típusú motorja. Egy munkáját ezzel fizették ki, mert az illető nem tudott fizetni és cserébe ezt adta (motorkereskedése volt, vadonat új motor volt).


2010-es gyártás. Mivel senki nem motorozik a családban, ezért csak pár kört tettünk meg vele kipróbálásképp, így mindösszesen 27-28km van a motorban, majd bekerült egy raktárba. A tárolásból adódóan van rajta egy sérülés (fényezés) a kormány alatt az ülés felől, illetve a kipufogó krómozása enyhén rozsda foltos. Mivel cirka 8 éve nem volt beindítva, gondolom az új tulajnak át kell nézetnie a motort mielőtt beindítja.


Ebben az állapotában mennyit érhet?



2019. aug. 19. 02:47
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100 e
2019. aug. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, ilyen árra gondoltam én is...
2019. aug. 19. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
50cc?
2019. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bár nem értek hozzá, gondolom 50-es. Amit találtam róla infót a neten, aszerint az.


Engine No: 1P39FME * 10012090 * (FME-ről nem is találtam infót, csak A és B-ről)

Date: 2010/02


Ma egy kicsit megbontottuk, állapot felmérésként: Az akksi cserés (kifolyt a sav), ilyet találtam a neten. Viszont amikor el lett rakva, csak egy kicsi benzin volt a tankban. Emiatt a tank cserés vagy javítandó, mert teljesen korrodált a belseje és az üzemanyag szint jelző is alig mozog a korróziótól.


Mex Saharához lehet valahol használt vagy új üzemanyag tartályt + szintjelzőt vásárolni? Mert neten eddig nem találtam. Bár szinte semmilyen alkatrészt se...

2019. aug. 19. 21:49
 5/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ez ilyen sport sajnos :-( a kínaiak...
2019. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Keeway partner - ként is kereshetsz alkatrészeket
2019. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Ahogy az időm engedi utánajárok és rendbe hozom, hogy használható legyen és aztán várja az új gazdáját, aki remélhetőleg ki is használja... :)
2019. aug. 20. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!