Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt más is aki egyszer...

Van itt más is aki egyszer már elbukta a jogsiszerzést majd másodjára is nekivágott?

Figyelt kérdés

8 éve lassan, hogy amikor először vágtam bele a jogosítványszerzésbe (Bkat).

Annak idején minden meglett elsőre kivéve a forgalmi ott sajnos szívattak állandóan mert egyszer kimertem jelenteni a vizsgabiztosnak , hogy nem volt jogos a bukásom amit aztán az oktatóm is alátámasztott, hogy csak pénzre ment a dolog. A lényeg , hogy aztán akit kaptam abba a megyébe mindig valami ürüggyel meghúzott.


Így utólag, én is hülye voltam , hogy nem időben váltottam iskolát viszont addig próbálkoztam míg minden pénzem beleöltem és nem tudtam folytatni majd buktam is az egészet.


Most megint beleszeretnék vágni, de félek, hogy megint olyan mákom lesz hogy valami hülye VB-t fogok ki. Egyedül ezt tart vissza attól hogy nekivágjak újra a dolognak.


Természetesen most másik megyébe tanulnék.


2019. aug. 19. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván nem te vagy az egyedüli eset.

A történetedet persze fenntartással kezelem, mert lehet egy vizsgabiztos bosszúból buktatott meg, no de az összes...

Nehezen hihető, hogy az egész NKH azon dolgozott, hogy neked ne legyen jogosítványod.

A vizsgán a vizsgabiztos szinte mindenható úr, ne adj okot arra, hogy haragudjon rád, de azt kétlem, hogy az egész hivatalt riadóztatná azért, mert valaki beszólót neki.

2019. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rmokus86 ***** válasza:

Sajnos Magyarországon a jogsiszerzés ilyen. Most csináltam két éven belül két motorjogsit is, ott sem volt jobb.


Ha tudsz pacsizz le az oktatóval és alapból neki jelezd hogy nem kenve szeretnéd meg idegbeteg vizsgabiztossal. Ha erre szarul reagál az oktató akkor csere.


Sajnos papírt ad csak a legtöbb suli, valós gyakorlatot nem (motornál 3 órát vezettünk a huszonvalahány helyett majd vizsga).

2019. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!