Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Sierra 1.6 motorcsere?

Ford Sierra 1.6 motorcsere?

Figyelt kérdés
Egy 1.6-os Sierrába tennék 2.0-s motort. Na most az lenne a kérdésem, hogy egyenesen bele passzol, vagy a motoron kívül mit kell még cserélni?

2019. aug. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Add el vegyél másikat...
2019. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
4%
Hagyd mar azt a nyomorult sierrat....nem tudom mar hanyadik kerdesed vele kapcsolatban,de az elsőnel kiderült hogy teljesen kotta vagy hozzá!Add el azt vegyel egy megfelelően erőset azt jo napot
2019. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sokadik, és még lesz pár. Viszont mivel ilyen autót vennék kb fél éven belül, ezért szeretném előre tudni és megtervezni, hogy mit csinálok majd vele, és mivel életemben talán 2x láttam ilyet élőben, így nem nagyon tudom, hogy pontosan mi-hogy működik benne.
2019. aug. 20. 08:39
 4/6 A kérdező kommentje:
De különben ha valaki tud küldeni olyan fórumot, vagy akármit, ahol ezzel foglalkoznak, azt megköszönném
2019. aug. 20. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy van aki még életben tart Sierrákat, támogatlak is. De egy Sierrában az 1.6 motort 2.0-ra cserélni a világ egyik legértelmetlenebb dolga, főleg, ha azt nézzük, mennyi pénzbe kerül, és mennyi bürökratikus akadályba ütköznél.
2019. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 D. Brasco ***** válasza:
5%
Es főleg hogy még meg sincs az auto,tehát még csak az sincs hogy ez az egy ut van
2019. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!