Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik terepjáró jobb? (lent)

Melyik terepjáró jobb? (lent)

Figyelt kérdés
második autónak kellene egy benzines terepjáró évi 2 ezer km-re kb ! Toyota Rav4 I v. II generáció 2.0 benzinen gondolkodom vagy inkább Mitsubishi Pajero Pinin 2.0 GDI (esetleg 1.8),a Mitsutól félek hogy drágák az alkatrészek,mennyire megbízható a motra,és mennyire a Toyotáé ?

2019. aug. 22. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ.. Mire kell? Terepre? Ha igen akoor Mitsubishi..
2019. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
70% megyei út,30% terep csak !
2019. aug. 22. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Toyota, de nem igazi terepjárók ezek, azt tudod ugye?!
2019. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amire egy átlagember használ egy terepjárót, arra a SUV-ok bőven megfelelnek. Köves, kátyús, esetleg laza, sáros út. És kihangsúlyoznám az "út" szót. Én egy 2.4-es Mitsubishi Outlander I-et hajtok, a friss szántásban elhúztam a 750 kilós utánfutót. És jóval nagyobb, mint a RAV4. Bontott alkatrész ritka, de egyáltalán nem drágák az alkatrészek.
2019. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a pajerot venném inkább!
2019. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező.. Ahogy elnézem neked nem kell terepjáró.. Megmondom miért.

1.

Nem oda kell neked hanem országútra vagy városba..

2.

Magyarországon nem nagyon fogsz olyan sáros helyre tévedni ahol nem jössz ki, csak a quattro-val.. :)

3.

Beleestél az SUV őrületbe.. Mindenkinek suv-ja van, nem akarsz te sem lemaradni róla.. Ez egy éve tipikus őrület..

4.

Ezek már eléggé meg voltak hajtva, ha ilyeneken gondolkodsz használatban.. És aki ilyet vesz újonnan, az nem sima úton jár vele...

Tudod mi való neked?

Suzuki Sx4 S cross

Ez megteszi neked az suv őrületet.. Ja és mellesleg olcsó.. 5 millióból jót kapsz.. Persze újonnan. És jó kis felszerelésekkel.. Minőségi anyagok.. Stb.

Dacia-t NE VEGYÉL mert sz*r fapados..

Amugy azt sem írtad meg hogy mennyi az árkategória.. Még annyit sem, hogy újonnan vennéd, vagy használtan..

Szerintem te egy kis 13 éves lehetsz.. Se pénz, se jogsi, de nem utolsó sorban SE ÉSZ! Inkább gyakorolj! 9 nap és suli... Na szevasz

2019. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok,2 éve vezetek naponta munkahelyre,abban az egyben igazad van hogy elért a SUV orulet,de inkább terepjáró kellene (Erdélyben élek) s Pajero Pinin nincs vadonatuj meg irtam hogy Rav4 I v. II generácio onnan is tudhattad volna hogy 97-2004 tájéki autó kellene,olvasd el eloszor a leirást utolsó !!
2019. aug. 23. 15:59
 8/9 A kérdező kommentje:

Pajero Pinin tettszik a legjobban,csak attól tartok ha vmi baja lesz drágák az alkatrészek,olvastam vmi olyasmit is hogy nem értenek hozzá a szerelok,ez igaz ?mármint kell keressek hozzáértot ?


[link]

2019. aug. 23. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én már nem a pinint venném, hanem a jóval nagyobb sportot, ráadásul az XL méretet. Vagy ugyanennek a koreai klónját, ami Hyundai Galloper néven futott, nagyjából típusazonos alkatrészekkel. Náluk a cégnél volt egy, micsu szervízbe hordtuk.
2019. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!