Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én vettem egy új hengert és...

Nemet peti kérdése:

Én vettem egy új hengert és új karbit a simson 51-gyesre és kicsi alapjárat és nem tudok rajta állítani szivatóval nagyon nehezen megy hidegen. A súbeltű az utólsóban van. A másodikba kicsit váltáskor megtorpanik. Mit csináljak vele Szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz állítani az alapjáraton?

"szivatóval nagyon nehezen megy hidegen" lehet már nem kell neki a szivató...

"A súbeltű az utólsóban van." Mit takar az hogy utolsó? Legfelső, vagy legalsó van szerintem, de amúgy általában a középsőbe szokott lenni, ha a súbertűre gondolsz...

"másodikba kicsit váltáskor megtorpanik" Ezt hogy érted? Hogy lehet másodikba kicsit váltani?

"Mit csináljak vele Szerintetek?"

Szerintem állítsd be az alapjáratot az alapjáratállító csavaron (tudod ami a súbert emeli), majd tedd a súbertűt a középső állásba.

2019. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A súbeltű allúról van az alsóban.Váltáskor mikor kiengedem a kuplungot és ráhúzom a gázt akkor megtorpanik egy kicsit ez akkor van ha allúról a 2-ban van a subertű.
2019. aug. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!