Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RS 50 vagy Suzuki Swift?

Aprilia RS 50 vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés

Most lesz a vizsgám és már gondolkozok,hogy mire gyűjtsek utána

A lényeg, hogy októberben leszek 18 éves, 2 évem van a gimiből hátra,utána egyetem(remélhetőleg), szóval ezeket mérlegelve melyikkel járnék jobban?

A motor biztos, hogy napi használatban lenne, az autó valószínüleg csak az elején

Egyetem előtt mindenképp szeretnék egy autót

Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 23. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Egy autót télen-nyáron tudsz használni.
2019. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Az autó praktikusabb.
2019. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Autóban nem ázol.
2019. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nyílván esőben és hóban nem használnám a motort:D

Meg 15 perc séta a suli szóval oda autóval maximum akkor mennék ha késésben vagyok (nem szoktam késni)

Egy autót jelenleg nem hiszem, hogy fenn tudnék tartani

Persze praktikusabb, biztonságosabb és nem 1 személyes(mondjuk ha személyt kell szállítanom akkor apám szerintem odaadná az autóját)

2019. aug. 23. 21:55
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Kocsit vegyél! Ember... Suzukit fillérek fenntartani! Kimegy a világból!
2019. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
72%

Motort!

Minek saját, ha van szülői és meg is kapod ha nagy ritkán kell

2019. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Autó > motor.


Sokkal praktikusabb minden téren.

2019. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

úgy látszik itt senki nem érzi a különbséget, a motort évi 3-4000Ft+benzin

és ha 15 perc séta akkot azt motorral is meg lehet tenni télen is, ha vizes az út akkor sincs gond csak okosabban kell vezetni, egyedül akkor van gond amikor pont esik de az meg nem minden napos dolog

2019. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Az lehet, hogy a motor kevesebbet fogyaszt és kevesebb karbantartást igényel az egyszerűsége révén, de nagyjából ezen a ponton el is fogynak az erősségei. Ha mérlegre tennénk a kettőt, akkor az autó felé billenne.


Persze kemény 15 perces séta kiváltására egyiket sem venném meg, ezt kár is figyelembe venni a döntéshez.


Egyébként azzal tisztában van a kérdező, hogy mennyire macerás folyton védőfelszerelésbe öltözni a motorozáshoz? Remélem, hogy nem a klasszikus felveszek egy sisakot, oszt' lesz ami lesz alapon akar motort vezetni?

2019. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem a 15 perces séta kiváltására lenne

Tisztában vagyok a védőfelszereléssel járó macerákkal(van a családban egy motoros), meg azért annyira bátor nem lennék, hogy szövetnadrágban és egy pólóban motorozzak:D

2019. aug. 23. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!