Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort valaszak?

Milyen motort valaszak?

Figyelt kérdés
Nagy simson imádó vagyok 1 motort szeretnek választani és tudom hogy a simson jó választás lenne de a haverok mert azt mondjak minek mikor egy Rieju RR50 pl sokkal erősebb gyorsabb de én a simson mániás vagyok,meg azt mondjak hogy állandóan szerelni fogom tudom hogy a simok ilyenek de egy simsont nem kell állandóan szerelni. Szerintetek mi legyen?

2019. aug. 26. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Simson mániás vagy, akkor vegyél Simsont. Ha az a szenvedélyed azt fogod élvezni, akkor nem kérdés. Tényleg kell szerelgetni, de ez hozzá tartozik. Én is inkább Rieju RR, Aprilia RX, Derbi Senda stb. vonalon válogatnék, ezek más kategoria. De a motorvásárlásnak mindig inkább érzelmi okai vannak, ezért ha neked simson feeling kell és az tetszik, akkor azt vegyed, ennyi.
2019. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi a fene az a Rijeu? Gondolom valami kínai fostalicska. Egyértelmű, hogy inkább Simson. Vagy vegyél 250-es Simsont (AWO, 4 ütemű, kardános), na akkor nagyot néznének a haverjaid.:)
2019. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj kis motor jogosítványom van de szerintem egy egészséges simson is megy jól
2019. aug. 26. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A motor választásnál semmi más nem jön számításba csak az hogy melyik tetszik , ezért te is olyan vegyél ami neked jó.
2019. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen simson ra esett a döntés igaz ma már aranyáruk van de találtam 90 ert aminek a fő tengellyel van baj de egy motor generál és kb 130 ba van egy patika simsonom
2019. aug. 26. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

A Rieju spanyol és nagyon jó motorokat gyárt. Legalább is az az 50es motorjaik elég jók.

2019. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

NE VEGYÉL RIEJUT!

Megbánod azt is ugyanúgy szerelheted!

Simoval elmehetsz a világvégére is ha nem nyúzod szét.

2019. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!