Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kotyoghat a kerék?...

Mitől kotyoghat a kerék? Jobbra balra kotyog. Audi a3 1.9tdi 1999 évjárat.

Figyelt kérdés
Kotyog a kerék, majdnem bele ér a műanyag sár hányóba, ki lett cserélve a kerék csapagy, kormány összekötő gombfej, lengő kar összes szilentje, esetleg torony csapágy miatt kotyoghat?
2019. aug. 28. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Belső összekötő, kormánymű rendben?
2019. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam a belső össze kötő miatt nem kotyoghat jobbra balra. Egyébként meg vettem a belsőt is, hamarosan kicserélem. A kormányműrol nem tudok semmit sajnos.
2019. aug. 28. 11:41
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Azert nem atomfizika megállapitani hogy miert lötyög a kerék,ráadásul ennyire!!!En a helyedben egyebkent nem kozlekednék vele amig meg nem csinaltatod,mert a vége az lesz hogy menet közben kitörik!
2019. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel már kicseréltem szinte minden lehetséges alkatrészt ami miatt lotyoghet, nem nagyon tudok már mire gondolni. Azért tettem fel a kérdést, hátha valaki tud segíteni,hogy mitől kotyoghat még és mit kellene kicserélnem.
2019. aug. 28. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:

De ember, hát nézd meg hogy mitől és hol kotyog.

Nem kell cserélgetni hasra ütés szerűen.

Megemeled, megmozgatod és megmutatja magát hogy hol a hiba.

Ha nincs ki a gömbfej akkor azt nem kell cserélni.

2019. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel kotyogott a szilent, kicseréltem mert ki volt az osszes.de mivel még mindig ugyan úgy kotyog, a kérdés az lenne hogy mitől kotyoghat még? Esetleg a torony csapágy miatt kotyoghat?
2019. aug. 29. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!