Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Légzsák szereléskor lehúzzam...

Légzsák szereléskor lehúzzam az aksit?

Figyelt kérdés

Valami kontakthiba lehet a légzsák körül, mert időnként felvillant a légzsák lámpa (mostanában már folyamatosan ég). Mivel a Service lámpát is hozzágyújtja, ezért orvosolni kéne a hibát (nemsokára vinném műszakira).

Azt olvastam, hogy legtöbbször az anyósülés alatt lévő csatlakozó okozza ezt, ezért első körbe szétszedném és kitisztítanám a csatlakozót.

A kérdés az lenne, hogy az aksit lehúzzam-e szerelés előtt, nehogy eldurranjon a légzsák vagy emiatt nem kell aggódnom.


2019. aug. 28. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is volt ilyen én nem húztam szét. Az ülés alatt megpiszkáltam, szét húztam, össze dugtam és jó lett.
2019. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes leválasztani az akksit!Azt nem írtad milyen autó,de én inkább diagra tenném mivel az egyből kimutatja a hibát!Lehet kontakt hibától kezdve kormány átvezető,szalag kábel szakadás stb,stb...
2019. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
46%
Ahogy a kettes irja egyszerubb ha kiolvastatod mi a baja,mert lehet elkezdesz babralni az ules alatt azt valamilyen csatlokozot vagy kabelt esetleg szetcseszel es kozben meg lehet hogy az eredeti hibanak semmi koze nem.volt ehhez!
2019. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!