Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora futásteljesítménnyel...

Mekkora futásteljesítménnyel szabad még megvenni egy Japán 4t robogót?

Figyelt kérdés

Gondolok elsősorban Jog,Lets4-ekre olyan 120-150-es árkategóriában.

Kinéztem egy 4t Jogot, képek alapján nagyon szép, tulaj nem tűnik problémásnak. A motorban 26 000km van. Nem sok ez egy kicsit?

2t Jogról váltok, alig kellene ráfizetnem, szerintem megérné, de lenne pár kérdésem a 4t-vel kapcsolatosan. Azt tudom, hogy nem gyorsul úgy, mint egy kétütemű motor meg nehezebb is, de hegyet mennyire jól veszi? Hazafele 2km emelkedős rész vezet amin a jelenlegi robogóm 20-25-el tud felmenni. Ezen lehet, hogy fel sem megy?

Nagyobb arra az esély, hogy ha meghibásodik a motor/injector akkor sokkal többe fog kerülni, mint a jelenlegi egyszerűbb konstrukciójú motoromon egy hasonló javítás?



2019. aug. 30. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tévúton jársz. A négyütemű talán még jobb is, és a 26ezer nem tétel. Ülj rá(ha megengedik)és menj egy kört. Az emelkedőre természetesen felmegy, a mostani a gyenge.
2019. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Biztos hogy ,csak, 26 ezer?

Ezekben kb 3e Km ként kell olajat cserélni, ha azt nem kapja meg akkor akkor nem biztos hogy eddig is ment volna

2019. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Mivel több alkatreszbol áll mint a 2t ezért drágább a javítása ,de nem jelenti ez azt hogy többször romlana el
2019. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!