Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 2019-ben Grande puntot...

Megéri 2019-ben Grande puntot venni 2500 euróért?

Figyelt kérdés
Mennyire megbizhato autok?
2019. szept. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem öt évig volt, napi 100 km országúti ingázásra. Soha semmi baj nem volt vele, egyszer kellett bele egy akkumulátor, ennyi a hibalista.

Újonnan vettem, 140 ezer km-rel úgy adtam el hogy még a gyári szerelésű fékbetétek voltak benne és még mindig 30%-os volt. Agyonüthetetlen kisautó, ajánlom.

2019. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy 178 cm-es férfi elfér benne rendesen? Nem kell meggörnyednem? Első generáció fiat puntom van és itt vannak gondok...
2019. szept. 1. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 171 cm vagyok, nekem kifejezetten tágas volt :) És eléggé előre volt állítva az ülés. Szerintem kényelmesen elférsz benne.

És nem csak te hanem még rengeteg minden más is, végigcsináltam egy építkezést ezzel a kisautóval, lehajtott hátsó ülésekkel elképesztő mennyiségű cucc belefér, én magam nem akartam elhinni.

2019. szept. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!