Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lukoil üzemanyag milyen minőségű?

Lukoil üzemanyag milyen minőségű?

Figyelt kérdés
2014 előtt tudom hogy jó volt, mert akkor még valóban az orosz Lukoil tulajdonában volt és jött is a minőségi orosz nafta, de ugye felvásárolta a magyar Normbenz Kft. és arra lennék kíváncsi, hogy még mindig orosz benzint adnak e el, vagy már ott is a fos MOL van?

2019. szept. 3. 16:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Na meg ki mit tud erről a Normbenz Kft-ről? Normális cég? Én nem tudok bennük hinni, inkább vette volna meg ezt is valamelyik nagyvállalat, mint a cseheknél a MOL, még mindig jobb mintha az amúgy is rossz benzint tovább rontják... nem is értem hogy lehet ilyen elb*sz*tt cégnévvel azt gondolni, hogy egyszer felnőhet a nagyokhoz vagy viheti bármire is... de győzzetek meg ha tévedek..
2019. szept. 3. 16:20
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon fura, hogy olyan olcsó mint az Auschanos fosfolyadék
2019. szept. 3. 16:22
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted a Mol nagy vállalat?Esetleg közép kelet európában!Az OMV kb 30x nagyobb cég.
2019. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Még nem mertem kipróbálni, de engem is érdekel a kérdés.
2019. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 Nyilván nem világviszonylatban mondtam jó, hogy nem hoztál fel amerikai kutakat is példának.. a kérdésre válaszolj légyszi, köszi
2019. szept. 3. 16:47
 6/19 A kérdező kommentje:
És még mielőtt jönne a következő okoskodó igen tudom, hogy részben román és bolgár finomítóból jött a nafta nem csak oroszból, de az előbbi kettő is mérföldekkel jobb, mint az itteni fostákolmány.
2019. szept. 3. 16:51
 7/19 A kérdező kommentje:
És azok az emberek is hagyjanak békén, akik azt akarják írni, hogy ugyanolyan az üzemanyag mindenhol, mert szabvány és ellenőrzik... persze, mi meg mindannyian itt a Földön tisztességes és a végsőkig becsületes emberek vagyunk. Adót se csal senki, mert van rá ellenőrző hatóság.. igen.. szóval az egysejtű emberek kíméljenek meg, köszi
2019. szept. 3. 16:55
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

"minőségi orosz"


na ez a két szó nem igen fér össze egymással :D

az oroszok sosem a minőségről voltak híresek.

2019. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem tudom de én tankoltam már oroszországban is meg ukrajnában is. Kritikán aluli az üzemanyag.

Inkább maradok az OMV-nél vagy a Molnál.

2019. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Én jártam pár évvel ezelőtt Moszkva mellé és tankoltam mind két országban.

Nincs azzal semmi probléma, ugyan olyan jó mint bármelyik máshol tankolt üzemanyag.

Talán az orosz gázolajba télen több dermedést gátlót tesznek amitől élesebb a hangja, de ugyan olyan jól megy vele és a fogyasztás is tökéletes.

Ja és nem 50 litert tankoltunk mint a személyautók hanem 1000 litereket.

2019. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!