Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gps nyomkövető saját autóba?...

Gps nyomkövető saját autóba? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

A lakásomtól 10 percre gyalog van csak ingyenes parkoló, ház előtt napi 5 ezer ft kb, így inkább sétálok.


Arra gondoltam, szereltetnék be az autóba online figyelhető nyomkövetőt, ami jelez telefonra esetleg, ha az autó beriaszt, meglökik vagy elmozdul.


Létezik ilyen? Melyiket vegyem vagy hol szereltessem be?

Hétköznaponként sosem használnám az autót, félek, hogy 4-5 napig rá se nézek, nehogy legyen baja, vagy ne tűnjön el.


Tippek esetleg? Használ valaki ilyesmit?


2019. szept. 4. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést! :)

A bérelt garázsom nekem sem a ház előtt van, hanem gyalog jó 15 percnyire. És szintén nem használom az autót hétfőtől péntekig. Ez alatt nem is látom.

Az enyémben gyárilag van olyan funkció, hogy bármikor lekérhetem a helyzetét akár mobilalkalmazáson, akár webes felületen keresztül. Ha megszólal a riasztó, azonnal sms-t és e-mailt is küld. Igaz, ez az esetemben fizetős szolgáltatás, de szerintem megéri az árát, nagyon hasznosnak tartom.

Hogy utólagosan van-e ilyen rendszer azt nem tudom. Céges autókba szoktak tenni gps nyomkövetőt, szóval elvileg létezhet.

2019. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!