Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor választás előtt állok....

Predatorr17 kérdése:

Motor választás előtt állok. Simson s51b-be gondolkodtam. Tufom régi de érdekelne: -utazósebesség -végsebesség -megbízhatóság Gyári állapotút vennék ha megéri. Megéri-e még a simson?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon megéri.

Nálad mit jelent az hogy " megéri " ?

Bármilyen járművet vesz az ember de nem igen éri meg egyiksem, mert csak ráfizetés van mindegyikre.

2019. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam a megéri az az ,hogy szerviz igényes-e.Vagy,hogy mennyire megy.
2019. szept. 4. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

30-40 éves motoroknál hatványozottan nincs értelme a "mennyire megbízhatóak szerviz igényesek" kérdésnek.

Ezek már veterén korban lévő "emlékek", lehet szeretni, de főleg a nosztalgia miatt, és nem azért mert gyors, megbízható, hisz már a koruk miatt sem azok, és egy jó állapotban lévő darab nem is olcsó.

2019. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.

Az aprilia Red Ros-ról valami vélemény ???

2019. szept. 4. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

B*szod, írd még ki vagy 50szer

Nekem nem tetszik, én nem vennék olyan choppert ami 50-es motorral van szerelve (még 125-öst sem), de te tudod.

Nem volt még ilyenem, ezért nem tudom mennyire megbízható.

Ha jól tudom AM6 os motorral szerelt, aminek elég jó híre van.

2019. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!