Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan fejlodjek?

Hogyan fejlodjek?

Figyelt kérdés
Tegnap lett meg a jogositvanyom minden elsore sikerult kiveve a forgalmi vizsga amin egyszer megbuktam .Mit tanacsoltok mennyit vezessek elsonek ,meg meddig es higy egyedul vagy valakivel(nem szeretem ha szuleim mellettem vannak)Hogyan fejlodjek tovabb hogy jobb vezeto legyek?

2019. szept. 5. 08:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Ufo-ra kaptad a jogsid v miért ide írtad? :)))
2019. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Légy figyelmesebb, mint kérdésed kiírásakor, amit nem odaillő kategóriába tettél.

.

Vedd figyelembe a régi, de midig igaz mondást:

"Gyakorlat teszi a mestert!"

2019. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én foglalkoztam egyszer valakivel akit kamura levizsgáztattak és ő jóformán elindulni is alig tudott.


Vele (rövid rutinozás után) hosszútávú vezetéssel kezdtünk.

(50-100 kilométereket mentünk oda-vissza) Majd mikor ebben szerzett egy jó vezetési magabiztosságot akkor mentünk be nagyobb forgalomba. Egész jól megtanulta aztán...

2019. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyaaaaakorlás!


Mondom én mit csináltam, hogy jobb legyek, mert utálom a szerencsétlenkedést, a kioktatást, ezért annyit gyakoroltam/gyakorlok amennyit csak tudok.


Kresz vizsgák. Csak normális oldalakon keress, mert sok a fszság online vizsga. Itt például tudsz gyakorolni, ez ugyan csak egy demó, de ha úgy érzed szeretnéd a teljes verziót, nem ciki megvenni és kimaxolni.


[link]


Vezess egyedül. Egyedül kell megoldanod úgyis a váratlan helyzeteket, egyszerűbb ha eleve egyedül gyakorolsz. Senki nem fog elterelni semmivel, illetve magadra vagy utalva, ami később hidd el, az előnyödre fog válni.


Vezess a városban. Az első néhány alkalom félelmetes tud lenni, de abból is rengeteget tanulhatsz. Mindent próbálj ki amitől most még tartasz, így csökkentve az esélyét annak, hogy később bepánikolj.


Vezess autóúton/autópályán. A friss jogsisok félnek a sebességtől, Te ezt előzd meg. Olvass sokat az autópálya etikettről.


És úgy általában az autók működéséről illetve a kreszről is olvass sokat. Minél több információhoz jutsz, annál jobban beépül, és annál nagyobb az esélye, hogy egy adott helyzetben tudni fogod mit kell tenned.


Ismerd meg az autódat és sok olvasással, gyakorlással alakítsd ki a saját vezetési stílusodat.

2019. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!