Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te közterületen hagyod (házon...

Te közterületen hagyod (házon kívül, telken kívül) az autód, ha igen, hogyan védekezel?

Figyelt kérdés

Pl tréleres lopás ellen hogyan tudsz védekezni?

Van vmilyen biztonságtechnikai rendszer,ami ezt hivatott meggátolni?

Másképp hogy vihetik el az autómat?


2019. szept. 6. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Casco-m van.
2019. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
84%

2 kint parkol az utcán és be szoktuk zárni.


Tréleres lopás ellen nem igazán lehet védekezni, létezik olyan riasztó ami az ilyen jellegű mozgatásra is riaszt, de ha a tulaj nem veszi észre, más nem fogja tudni hogy lopják vagy más okból viszik a kocsit.


Alkalmi tolvajok ellen tudsz védekezni, de a profik ellen sokat nem tudsz tenni.

2019. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
86%
Egyszerű: nincs drága kocsim. Azt meg nem hiszem, hogy megérné trélerre rakni. Ha drága kocsim lenne, akkor lenne körülötte garázs is. Ilyen egyszerű. :)
2019. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha vidéken vagyok akkor utcán parkolok a házunk előtt. Igazából elég feltűnő lenne ha onnan akarnának lopni és általában a környék kutyái ugatnak is mint a baj ha látnak valakit. Budapesten meg panelek melletti parkoló sor van, nagy számok alapján elég kicsi az esélye, hogy pont az én autóm akarná bárki kibogarászni a sorból.
2019. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
70%

Bezárom, oszt jóban...

Akinek ez a fetise az úgyis elviszi,ha akarja...

Miután ízesen kikaromkodtam magam elkezdenék másik autót keresni...

Ezért sem köll a drága autó....

2019. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Mióta megvettem az autómat, egyetlen egyszer sem éjszakázott az utcán. Megrendelés után ahogy megérkezett a kereskedésbe, pár napot volt a kereskedés udvarán, amíg forgalomba nem helyezték. De tulajdonképpen az is zárt, bekerített udvar volt. Azóta minden éjjel nálam a garázsban áll. És még így is van Cascom is.

Az, hogy mi a drága, nagyon relatív. Van akinek egy 5 milliós autó is már drága, van akinek 20-30 millió is csak aprópénz.

El nem tudnám képzelni, hogy éjjelre a nyílt utcán hagyjam az autómat. Pedig viszonylag jó környéken, vidéki városban lakom. De aludni nem tudnék, 5 percenként felkelnék megnézni.

2019. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Összesen nem ér 1 milliót a 3 autó mégis utcán áll és kamera nézi. Mert sokszor letört a tükröm (letörtétek a tükrünköt, mwgbosszoljuk) meg mióta egyik volt ismerősöm halálosan megfenyegetett, és ügye amelyik ugat.. na az aki ugat az gyáva , és ügye a gyávák autót rongálnak vagy ház falat festenek, ablakot törnek, így hát bármennyire is illiberális és fasisztoid ( utóbbi szót facebookon olvastam, bizti van értelme) vagyok, kitettem pár kamerát, csak, hogy tudjak min csámcsogni.
2019. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!