Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapsag mennyibe kerul a...

Manapsag mennyibe kerul a jogsi megszerzese BP-n?

Figyelt kérdés
Az osszes oktatas, vizsgalat, vizsga dijat beleertve, nagysagrendileg? 100-as? 200? 250??!
2019. szept. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
200-250
2019. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg tudod mondani előre, hogy elég lesz-e a kötelező 30óra?

Jelentős különbségek jönnek ki ha további órákat kell gyakorolni, illetve, ha többször is be kell fizetni a vizsgadíjakat.

Lehet 200ezer, de lehet 300ezer is, előre nem lehet tudni.

2019. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tavaly ősszel kezdtem a kreszt, idén év elején vizsgáztam és vettem át a jogosítványt. Keletiben van egy autósiskola, oda jelentkeztem.

Kreszből én az e-learninget választottam, két okból;

-nem vagyok kíváncsi a sok nyomorultra akik a hülye kérdéseikkel feltartják az órát (és engem is)

-könnyebben tanulok ha van egy anyagom és időm és kedvem szerint tudom beosztani, hogy mikor, mennyit foglalkozom vele, visszatudok lépni az előző leckékre ha esetleg nem volt egészen világos


Én nagyon ajánlom az e-learninget (20 órát tudod használni, nekem 30 ezer ft volt). Pontosan ugyanazok a kérdések voltak kreszvizsgán, hiba pont nélkül átmentem. Igaz, sokat gyakoroltam, addig foglalkoztam vele, amíg egy kérdésem sem maradt, mert mindenre tudtam a választ magamtól.


Cakkompakk 230 ezer ft körül volt nekem a vége. Nem kellett plusz órákat vennem, és nem is akart megbuktatni a vizsgabiztos, de azért én bekészítettem 15 ezer ft-ot neki, hogy biztosra menjek.

2019. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kosz szepen a valaszokat!


" de azért én bekészítettem 15 ezer ft-ot neki, hogy biztosra menjek."


Marmint at is adtad neki? :D

2019. szept. 11. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!