Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj egy 360 km-t...

Mi lehet a baj egy 360 km-t futott Motowell Elenor 4T robogónál, ha melegen nem akar indulni? Esetleg lehet valami a gyújtás körül? Valami tipp?

Figyelt kérdés
Hidegen egyből életre kel a motor, de akkor amikor már 360 km-t motoroztam vele, egyszer csak egy útelágazásnál lefulladt, és többet nem akart indulni. Aztán egy pár perc múlva újra meg próbáltam beindítani, és csodák csodájára beindult. Azóta kicseréltem a gyertyát egy újra, és a benzint is 98-ra cseréltem. A helyzet változatlan. Hidegen gyönyörűen beindul, szépen lehet vele motorozni, de melegen ha leállítom csak pár percre, azaz 2-5 perc után már indítható.

2019. szept. 7. 19:35
 1/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
S gyújtás jó irány lehet...
2019. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a kézikönyvből (ami egy CD-n van) nem sok mindent lehet kihámozni. Konkrétan semmit sem találtam. Sztem 360 km után nem normális dolog, ha sz...dik a moci.
2019. szept. 7. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az még garanciás, küld el szervizbe.
2019. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elküldöm. De addig is nincs valami megoldás, lehetőség ennek a problémának a megoldására? Mit nézzek meg? Min lehetne változtatni? Mi okozhat ilyen tünetet? Nem igazán értek hozzá, de ha adtok egy használható tippet akkor szívesen megnézném, és korrigálnám a dolgot...
2019. szept. 7. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha bármihez nyúlsz és meglàtják, vége a garanciának.
2019. szept. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Ki kéne mérni a gyújtás összes elemét, ehhez kéne service manual a jó értékekkel, illetve tudás hogy mi hol, ezek nélkül a gyújtás minden eleméböl kéne 1-1 biztosan jó darab és végig cserelgetni aztán próbálni.

Gondolom egyik eset sem működik nálad ezért írtál ide

Tehát szerviz és ott megoldják

2019. szept. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. Nem úgy történik egy autó vagy motor szerelés hogy mindenből van egy és addig cserélgetjük amíg nem lesz jó.

Ez nagyon drága és paraszt szerelési módszer, a jó szerelő megállapítja hogy mi a probléma és azt megjavítja illetbe kicseréli.

2019. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!