Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem leolvasható a kilométer...

Télapó kérdése:

Ha nem leolvasható a kilométeróra számláló átmegy a műszakin?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy autót aminek elvan mósódva a kilométeróra számlálója. Csak valami pixel hiba lehet mert ha az autó jár már körülbelül 5 perce akkor kristály tisztán látszik. Gyujtáson viszont nem kiolvasható. Vizsgán nyilván nem fogják járatni ezért kérdezem hogy ez miatt bukik-e, vagy bírják h nem olvasható. Az autó szerkezetileg rendben van ez a kis hibája van csak.

2019. szept. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Úgy tudom fényképezik az óra állást is.

Majd mondod nekik hogy járassák, nem olyan negy hiba az.

2019. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félre írtam, úgy értem hogy beírják hogy nem olvasható és akkor nem foglalkoznak vele. Ilyenről is hallottam és akkor tuti nem lesz vele gond
2019. szept. 8. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
LE kell fényképezniük és a rendszerben is rögzíteni az óraállást. NKH-nál már csak szórakozásból sem engednének át így, ha olyan napjuk van. Egy maszek állomáson, ha normális vagy velük, vagy nem első alkalommal látnak (pl, több autót vittél már, ott javíttatsz stb), akkor szerintem megbeszélhető, hogy járassák és úgy fényképezzék le.
2019. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állást ha annyira akarják kiolvassák szépen a fedélzeti számítógépből, ezen nem múlik.
2019. szept. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!