Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorhispania ryz 50-es re...

Motorhispania ryz 50-es re 70-es nagyobító hengert rakhtok-e?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy nem tudom mit csináljak mert azt monták hogy ne rakjam rá mert a főtengej meg a többi az 50-es re van tervezve és a 70-es meg tönkre tenné . A blokk kódja vagy neve :AM6-os

#motor #henger #50-es #nagyobító henger
2019. szept. 8. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehetsz rá úgy se jelent semmit, mert mást is át kell alakítani.
2019. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mért mit kéne még átalakítani
2019. szept. 8. 20:42
 3/3 anonim válasza:

Hello. Nekem 2 motorhispaniam van. Egyik 70-es két gyűrűs hengerszettet kapott. 17.5 karbival. Az 50-es henger és 16-os karbival ment 68-at. Most 87-et megy. Kipufogót kikellett égetni.

Masik motorom 50 es volt 12-es karbival. Kapott 90-es hengerszettet egy gyűrűset. Főtengelyt csereltem. Hajtókart is. 21-es karbit kapott. A hatsó 53-as lanxkereket 65-re cseréltem. Brutális mit művel erdőben. Kipufogon es karbin eléh sokat kellett kisérletezni, hogy minden öszhangba legyen. Az 50-es helyére nyugodtan tehetsz 70-est. Karbiba meg nagyobb fuvokát. De azt neked kell ki kisérletezni mekkora lesz jó. Ha ful gázon nem akar kipörögni olyan mintha leszabályozna akkor sok neki a benzin, nagy a fuvoka. Példának nekem mikor felraktam a 90-es hengert s rajt maradt meg a 12-es karbi ment vele a motor de 92-es fuvoka kellett bele. 21-es karbiba a legtökéletesebb a 74-es fuvoka lett. Igaz hogy kisebb de a nagyobb légáramlat több benzint is vesz fel. Persze sokkal jobban megy mint a 12-es karbi megoldással. Ha felrakod a 70-es hengert kiput mindenképpen égesd ki.

2019. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!