Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Közúti elsősegély tanfolyamot meg lehet csinálni egy másik autósiskolánál?

Ma lett meg a forgalmi vizsgám,viszont az autósiskola által megadott tanfolyam időpontja nekem nem felel meg.Van esetleg lehetőség arra,hogy egy másik autósiskolának az elsősegély oktatására mehessek el?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elsősegély, tanfolyam, jogosítvány

szept. 11. 19:49  Privát üzenet  

A válaszok

Ott csinálod meg az eü tanfolyamot, ahol akarod.

Amúgy nem kötelező a tanfolyam a vizsgához.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 20:10 Privát üzenet
Lehetőség az van mindenre, csak utána kell menned. Egyébként szerintem teljesen felesleges a tanfolyam, az elméleti részt általában unottan / tudálékosan ledarálja egy szakbarbár, az újraélesztést és a stabil oldalfekvést pedig otthon is könnyedén be tudod gyakorolni.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 21:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Másik jogosítványhoz újra kell vizsgázni elsősegélyből?
Sajnos nem vigyáztam az elsősegély kártyámra és eltűnt, de szeretnék egy másik fajta jogosítványt. A mostani jogosítványommal lehet bizonyítani, hogy már letettem az elsősegély vizsgát?
A jogosítványhoz szükséges elsősegély tanfolyamot el lehet végezni másik autósiskolánál is (anélkül, hogy átjelentkeznék)? Vagy ajánlatos annál az autósiskolánál, ahol tanulok vezetni?
Elsősegély vizsgán mi a három alapfogás neve amit be kell mutatni a vizsga elején? Az egyik a stabil oldalfekvés, de mi a másik kettő?
Ha meg van a B kategóriás jogosítványom, és másik kategóriára megyek akkor is kell az elsősegély vizsga igazolás, vagy maga a B kategória igazolja, hogy meg volt az elsősegély?...
JOgosítványhoz ha elvégzem az elsősegély tanfolyamot az egyik autósiskolában, de másik autósiskolában akarok vizsgázni belőle (mert olcsóbb lenne), az úgy működik?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!