Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Románia jogosítvány. Folytatha...

Románia jogosítvány. Folytathatom Németországban? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azoknak szól, akik erdélyi magyarként csinálták a jogosítványt romániában. Sikerült elsőre az elméleti vizsga, levezettem a 30 órát, viszont a városban való vezetés során a rendőr megbuktatott. Az oktató szerint sajnos nagyon sokan vannak és csak október végén kapnék újra időpontot amivel nem lenne probléma, de én két hét múlva Németországba költözöm munka miatt. Így esélytelen hogy befejezzem itt a jogosítványt, emiatt szeretném azt kérdezni, hogy ha német nyelvre fordíttatom a hivatalos papírokat amelyekben le van írva, hogy sikerült az elméleti vizsgám, illetve hogy levezettem 30 órát, orvosi papírok stb. akkor azokat elismerik? Vagy kezdjem előröl Németországban? Köszönöm.

2019. szept. 13. 11:27
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
75%
Nem fogadják el, nem tudod ott folytatni.
2019. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadják el, újra kell kezdened - idekint pedig relatíve drága a jogsi.

Sokkal jobban jársz, ha szabit veszel ki egy-két napra és hazautazol vizsgázni, és adsz ajándékba egy színes papírdarabot, hogy ne húzzanak meg mégegyszer.

2019. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csináld meg Romániába. Még repülő jegy vetellel is sokkal jobban megéri kint drágábban megy ez.
2019. szept. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. És a kanionos jogsi kint németben 9.000 euró mindenel együtt.
2019. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2019. szept. 15. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:
A sima B 2000 körül van.
2019. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!