Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz valami baja a Simsonnak...

Lesz valami baja a Simsonnak ha nyélgázon megyek 8-10km-t?

Figyelt kérdés

60-65-öt megy , tudom hogy csak 40-el szabadna menni de úgy nagyon sokáig tart amíg beérek a városba

kibirja a 8-10km-t max fordulaton? nem lesz semi baja?


2008. nov. 16. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Simsonom, az is elment 70-nel. Hosszú távon nem tesz jót neki. Én is mindig gyorsan mentem vele és úgynevezett "főtengelyes" lett a gép. Kikopott, elment az ereje és szörnyű hangja volt. Ha kímélni akarod a motort 50 km/h ideális, bár ezért már megbüntet a rendőr:-(
2008. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8-10 km- t simán kibír nyélgázon.
2008. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én 2évet mentem nyélen 70essel, 85ös tempóba, és nem lett csapágyas csak a megszakítókat ette. Rendes dugó gyűrű csapágyak és csak nyél:)
2008. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha 40-nel mész akkor 15 perc az a 10km, 60-nal 10 perc.

Nem tudom, hogy az az 5 perc megéri-e a kockázatot? Ezt neked kell eldöntened, de szerintem a motor nem fog tönkremenni ha 60-nal mész vele. Nekem is volt Simsonom és 70-nel is mentem vele mégse volt soha semmi baja. Terepen is szoktam használni. Nagyon jól "össze van rakva" ez a motor és szerintem még mindig sokkal többet ér, mint egy manapság divatos kiskerekű robogó!

2008. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindennap ezt csinálod akkor jóval hamarabb kinyirodik.

ha sthil olajjal kevered a benzint ,az esetleg segit amoci élettartamán.

2009. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első válaszoló vagyok. Ha úgy törődsz a motoroddal, mint a válaszok értékelésével, akkor lesz egy igencsak szar motorod!
2009. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a stihl olajat nagyon nem ajánlom! rossz tapasztalatok vannak hozzá :(
2009. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!