Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aeerox, Malaguti F12,...

Yamaha Aeerox, Malaguti F12, Aprilia Sr 50 Ezek közűl szeretnék választani vagy ehhez hasonló robogók közűl szeretnék válsztani.2000-es évjárat felett 150000 Ft alatt. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Naponta 25 km-t használnám (munkába) fele lakott területen belűl másik felén lakott területen kívűl.

20 éves fiú vagyok

Mennyire strapabíróak ezek a típusú robogok az alkatrészek milyen drágák hozzá (nem tuning csak sima alkatrészek)?

Mennyi km óra állásig szabad megvenni?

2 ütemű legyen a robogó?


2010. júl. 14. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Aerox vagy SR50, de én Simsont ajánlanék, egy kifogástalan állapotú 4 sebességest kapsz 110-120-ért, és 90-et minden további nélkül megy, jól beállítva max 4-4,5 literrel elvan, mint a mai robogók, ráadásul elnyűhetetlen (tapasztalat).

15/F

2010. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, az lemaradt, hogy 3 szerszámmal (csavarhúzó, villáskulcs, gyertyakulcs) mindent meg lehet rajta szerelni, és azonnal hozzáférsz mindenhez, amíg a robogóról ez nem mondható el, ott bontani kell a kasznit darabokra.
2010. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Énis Simsonra szavazok.

Ha jó állapotú 4 sebességeset veszel 80 ezerért is van már

És ha Repsol olajjal használod akkor 3 litert se eszik.

ha mindenképpen robogó kell, akkor 2 ütemű legyn

2010. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a Simsont, mert jó motor, meg nekem is az van, de hagyjátok már szegényt a Simsonnal.:D

Ha ő robogót akar, akkor segítsünk neki robogót találni.

Nem Simsont keres.

2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:20!

Akkor miért minket b*szogatsz, miért nem segítesz neki?

2010. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!