Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ütközés után ki lehet reseteln...

Ütközés után ki lehet resetelni az airbag hibákat vagy airbag vezérlő csere?

Figyelt kérdés

VW Golf 4, 1999.

Kicseréltem minden airbag-et, már csak a söfőr öve maradt, nem lehet kihúzni, azt is cserélem amint találok a közelben olyan színben.


Ezek a hibák visszajöttek egy Vag VCDS törlés után:

[link]


Valahogy túl sok hibának találom hogy minden airbag-et hibásnak véljen, kemény reset kell neki vagy az airbag "kockát" cseréljem ki?


2019. szept. 20. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont airbag vezérlők fejlesztésével foglalkoztam.

Az lenne a legjobb ha nem csinálnál SEMMIT laikusként, mert ha rossz vezérlőt raksz bele, az rosszabb lehet mint ha nem lenne légzsák, mert bármikor a pofádba nyithat az airbag!

De ha minden áron az életedet akarod kockáztatni, akkor is biztonságosabb ha teljesen új vezérlőt teszel bele, de NE bontottat, mert minden már beszerelt vezérlőnek van előélete!

És nagyon figyelj arra hogy mind a HW, mind a SW szám egyezzen az újban a jelenlegivel, mert adott típuson belül is 20 féle kombináció lehet, amik nem biztos hogy kompatibilisek egymással.

2019. szept. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Mindennek hard reset!
2019. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 A hibás légzsákot nem lehet "resetelni".
2019. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hibásak, kicseréltem már őket.

1-es, ha nekem a "6Q0 909 605 A" szám van akkor ha pont ilyen számra kicserélem akkor van esélye hogy mehet?

2019. szept. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!